Спецтема: карантин

Кір у Вінниці: минулого тижня захворіло 45 містян, серед них 20 дітей

Кір у Вінниці: минулого тижня захворіло 45 містян, серед них 20 дітей

У Вінниці цьогоріч зафіксовано рекордну кількість хворих на кір. Лише за минулий тиждень у місті зареєстровано 45 випадків захворювань, 20 з них – діти.

Кір – небезпечне і дуже заразне захворювання, ліків проти якого не існує, а ускладнення цієї хвороби можуть мати смертельні наслідки. Захистити від хвороби може тільки вакцинація.

Варто відзначити що дітей проти кору, краснухи та паротиту щеплюють двічі: у віці 12 місяців та у 6 років.

— Станом на третє грудня у Вінниці з початку року зареєстровано 612 хворих на кір, з них 333 особи – це діти. Лише за минулий тиждень у місті захворіли 45 осіб, 20 – діти.  Кожні 10 років відбувається спалах цієї хвороби й цього року саме такий період. А враховуючи, те що минулі роки була антивакцинальна компанія, то маємо велику кількість хворих вінничан серед молоді та дорослого населення. Наразі у місті є достатня кількість вакцин, і усі бажаючі можуть її отримати. Рекомендується вакцинуватись людям, які найчастіше можуть контактувати із хворими – це працівники медичних закладів, освітніх закладів, представники силових структур, а також студенти навчальних закладів. Такі щеплення у місті безкоштовні, — розповіла начальник відділу лікувально-профілактичної допомоги департаменту охорони здоров’я Вінницької міської ради Наталя Авраменко.

Довідка.

Основні симптоми кору: нежить, підвищена температура до 39-40 градусів, висипання, яке починається з голови та слизових оболонок (на внутрішній стороні щік, наприклад), а також ураження кон’юнктиви (слизової оболонки ока). Висипання можуть з’явитися на третю добу від початку нездужання.

Характерна ознака висипання – спершу з’являється на слизових оболонках, за вухами, а далі вони спускаються вниз по всьому тілу. Перш за все інфекція передається повітряно-крапельним шляхом в організованих колективах у закритих приміщеннях.

Лікарі наголошують, що не варто займатися самолікуванням кору, а при найменших ознаках хвороби необхідно викликати сімейного лікаря.

Коментарі (40)
 • Юрий Бондарук

  Люди вакцинуйтесь і дітей вакцинуйте! Саме вакцинацією були ЗДОЛАНІ ці хвороби, а не карантинами і "розумними" мамашами. Спитай себе: ти була вакцинована? Напевно "ДА", тому, що тоді ніхто НЕ ПИТАВ згоди твоїх батьків. Тому й було "затишшя" з цим хворобами. А зараз вони (хвороби) повилазили - бо НЕ ВАКЦИНУЮТЬ дітей. Звісно, що вакцинація це свого роду ризик (адже вводять ослаблений збудник хвороби), але ХВОРОБУ КРАЩЕ ПОПЕРЕДИТИ, ніж лікувати. Захисти  свою дитину! (і не думай, що ти розумніша за лікарів і досвід поколінь). Здоров'я Вам!
 • Жора

  Супруна точнее министра серти заслали в Украину делать эксперимент в медицине.Эксперимент с прививками,ну то что болеют  корью,так просто надо  уменьшить иммунитет населения с помощью добавок в продукты и  завозом ГМО продукции.

  Юрий Бондарук reply Жора

  Жора, не говори о том, в чем не понимаешь.
 • Elena Kravchenko

  почему не вводят карантин в школах?
 • Alla Schastye

  чому не пишете про чп недід. назад  семимісячної дитини в якої поплавилися мозочки після привівки( района лікарня мае відношення!!

  Alla Schastye reply Alla Schastye

  Таміла Маєвська  яка ви чесна а ваші колеги тоді брехуни) хай щастить вам

  Таміла Маєвська reply Alla Schastye

  Alla  Schastye я працюю в тій лікарні, про яку ви написали, це брєд сивой кобили. На жодній нараді не було про ускладнення від щеплення, мозжечки у всіх на місці. В понеділок щепитиму там свого сина. В кабінеті щеплення чудова медсестра, яка має гарний підхід до дітей.

  Ирина Чега reply Alla Schastye

  Ідіть в приватну клініку - там відповідають за якість вакцини. Але ніде і ніхто не відповідатиме за наслідки вакцинування дитини, тому що це індивідуально. В когось може бути легка температурка, а в когось троє суток дитина розривається. Це ніхто неможе знати як зреагує ваша дитина на вакцину.

  Марина Ушакова reply Alla Schastye

  Лара Вовк ,звичайно,ніхто не хоче щоб ,так сказати,власноруч скалічити своє дитя,але ніхто і не хоче,щоб немовлята почали массово помирати від хвороб середньовічча

  Лара Вовк reply Alla Schastye

  Якби вакцини були якісні,ніхто від них не відмовлявся

  Лара Вовк reply Alla Schastye

  Марина Ушакова показник невеликий,але ніхто не хоче щоб їхня дитина попала в цю 1.

  Alla Schastye reply Alla Schastye

  ніхто і не відмовляе питання стоїть хто несе відповідальність за якість вакцини???

  Марина Ушакова reply Alla Schastye

  Алла Счастье ,Ви ж не 18-річна дівчина,не будьте пліткаркою.Не обов'язково бути беспосереднім свідком події,потрібно мати критичне мислення і не розповсюджувати інформацію не перевіривши її на правдивість.По-перше,якщо б це,насправді,трапилось,то вже б гуділо все місто(тимпаче,Вінниця місто не велике,інформація розповсюджується дуже швидко).Наприклад,нещодавня трагедія з маленькою Настею(доречі,в обласній лікарні).По-друге,попри того,Ви так і не надали ніякої інформації першоджерела.Тому,поки,це звичайні ПЛІТКИ.По-третє,все пізнається в порівнянні,або відсотковому порівнянні.Чи знаєте Ви скільки дітей постраждало від вакцини у тому ж Радянському Союзі?І тоді,і зараз це,дійсно є.Але на 1000 вакцинованих 1 з ускладненнями-це до того незначний показник,що не коштує тієї епідемії і тих летальних випадків,яка винекне ,якщо ми припинемо вакцинуватись.

  Марина Ушакова reply Alla Schastye

  Алла Счастье ,відповідь звич

  Alla Schastye reply Alla Schastye

  І якщо справді мені з вами не дуже приемно спілкуватися. Всім гарного дня!

  Alla Schastye reply Alla Schastye

  Вже багато років

  Alla Schastye reply Alla Schastye

  І якщо ви не знаете то туберкульозники як ви виражаєтеся вільно пересуваються по країні

  Alla Schastye reply Alla Schastye

  Звідки вам Маріна ушакова знати чи це фейк в м Вінниці як ви з славного Донецьк)

  Марина Ушакова reply Alla Schastye

  Чому й досі не приймуть закон про кримінальне покарання за розповсюдження фейків стосовно вакцинації!!!!Написала чутки така собі"Алла Счастьє"про"расплавленньій мозжечек"-відсидь строк у в'язниці з туберкульозниками!!!Може тоді цим довбням перехочеться лякати "недалеких"мамочок "неякісною"вакциною!

  Наталя Лавренюк reply Alla Schastye

  Alla  Schastye потрібно вибирати ретельно лікаря.
  Взагалі колективний імунітет-єдиний шлях для подолання смертельних хвороб!!!!!!!!!!!! Нащо робити антипропаганду?????? Щоб запудрити мізки? Щоб батьки відмлвились від вакцинації. А потім шо? Епідемія, як при чумі?

  Наталя Лавренюк reply Alla Schastye

  Alla  Schastye ми вакцинуємось в приватній лікарні європейської якості вакцинами. Всі докупенти, інструктаж в порядку. Я не сумніваюся в якості тих вакцин. В дерд.лікарнях вакцинуються багато людей,  КПК в наявності  хорошої якості!

  Наталя Лавренюк reply Alla Schastye

  Alla  Schastye наслідки від вакцинації мало ймовірні, що не скажеш прл летальні наслідки від цих хвороб!

  Stashenko Nastia reply Alla Schastye

  Це сама мала кількість слів що я можу сказати про цю лікарню!!!Не хочеться висловлювати не цензурну лексику!!!

  Stashenko Nastia reply Alla Schastye

  Обласна лікарня!!!Що можу сказати!!!там всіх лікарів зібрали по об'яві,в газеті РІА !!!

  Alla Schastye reply Alla Schastye

  У нас в любой поликлиники мало того не все педиатры знают  когда и при каких симптомах можно вколоть вакцину(( приказ был с верху кольят

  Alla Schastye reply Alla Schastye

  Либо закупили и подходит срок

  Alla Schastye reply Alla Schastye

  Ответьте мне кто нибудь почему в нашей стране никто не несёт ответственность за качество любой вакцины ???
  Потому как вакцину поставляет
  Либо сват либо зять какой то тети из верховной рады(((

  Alla Schastye reply Alla Schastye

  Наталя Лавренюк пока мед учреждения или кто то из мед персонала не возьмут на себя ответственность за качество вакцины чьи то не в чем невинные детки будут в лучшем случаи инвалиды((((

  Alla Schastye reply Alla Schastye

  А якщо ви з Вінниці то ви можете знайти інфу з лікарні  але як правило в Україні офіційно вам ніхто не надасть підтвердження але лікарі які були в той день можуть підтвердити але,,,,

  Наталя Лавренюк reply Alla Schastye

  Alla  Schastye я вам дала 100% правдиву інформацію. А у вас недостовірна інформація, яку ви не можете підтвердити

  Alla Schastye reply Alla Schastye

  Наталя Лавренюк мені не потрібна ссилка про правець я маю і не тільки я маю достовірну інфу

  Тетяна Горшкова reply Alla Schastye

  Всім проти позакривали? І батьки мовчать? Бо щось не знайшла нічого про 7-місячне немовля, тільки про смерть двомісячної дитинки під час операції кілька днів тому.

  Alla Schastye reply Alla Schastye

  А далі визнавайте самі як всім позакривалися роти щоб всі мовчали

  Alla Schastye reply Alla Schastye

  тетяна горшкова серъезно якщо відправили з Обл лікарні на Київ то це серезно???

  Alla Schastye reply Alla Schastye

  Звідки інфо від лікарів які були на планьорці і підняли питання хто буде нести відповідальність

  Alla Schastye reply Alla Schastye

  Надія Покоєвич  привівка акдс

  Тетяна Горшкова reply Alla Schastye

  Мозочки поплавилися? Серйозно? Це діагноз такий?

  Наталя Лавренюк reply Alla Schastye

  Звідки інформація?

  Надія Покоєвич reply Alla Schastye

  Алла Счастье , щеплення на кір роблять з 12 місяців. Від якої саме вакцини у дитини пішло ускладнення?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
20:41 Прийдуть спекотні та сухі дні: синоптик оновила прогноз погоди 19:36 Цьогоріч у місті утеплять десять шкіл та садочків photo_camera 19:19 «Навіть 2000 гривень економії — це добре». Чи діють пільги для підприємців у Вінниці? stars 18:59 Теплоходи знову запрацюють, але кількість пасажирів зменшать вдвічі play_circle_filled photo_camera Від читача 16:50 Аграрії закликають владу не вводити квотування на імпорт мінеральних добрив 18:05 «Кому ви такі, крім одне одного, потрібні». Життя закоханої пари, що пересувається на візках photo_camera stars 17:45 Вінничанин, який влаштував скандал у міськраді, перебував у розшуку 17:07 Карантинні канікули. Якщо табори під питанням, то чим зайнятись маленьким вінничанам влітку? stars 16:51 Поїхала подорожувати з другом: розшукали Настю з Козятинщини 15:41 П'ять з половиною років тюрми отримав чоловік, який убив собаку та нагодував нею родину 14:52 У Літинському районі вантажівка в'їхала у дерево. Постраждав водій photo_camera 14:10 До 18.00 за одинадцятьма адресами не буде гарячої води. ОПИТУВАННЯ 13:42 За 200 метрів від Лісопарку зводять ЖК. Буде чотири будинки висотою до 16 поверхів photo_camera stars 13:33 Богдан Вечірко, який в США в'їхав у натовп протестувальників, — тезко нашого земляка play_circle_filled photo_camera 12:31 Мільйонні махінації у поліції: оголосили підозру головному фігуранту справи службових авто 11:11 На Вінниччині за добу виявили 27 нових випадків коронавірусу: дані по Вінниці та районах 10:54 Важливе за вчора. Найцікавіші новини 3 червня, які ви могли пропустити 10:43 «Шкірвендиспансер закрили, а в мене знову загострення». Де лікуватись унікальним хворим? 10:02 Шукають Настю з Козятинського району. Допоможіть у пошуку. ОНОВЛЕНО photo_camera 09:30 Класно-урочне чи дистанційне навчання? Що чекає на вінницьких школярів у вересні stars
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up