В Україні вже майже 81 тисяча випадків COVID-19. В області чергова смерть

В Україні вже майже 81 тисяча випадків COVID-19. В області чергова смерть
  • В Україні станом на 9 серпня зафіксували 80 979 випадків коронавірусної хвороби COVID-19. 
  • На Вінниччині зафіксували 2974 випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Плюс 19 нових випадків за добу та чергова смерть

Станом на 9.00 9 серпня в Україні 80 949 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 1897 летальні, 43 972 пацієнтів одужало. За добу зафіксували 1199 нових випадків. Усього за добу одужало 317 пацієнтів та 18 людей померли. Про це повідомили на сайті Центру громадського здоров’я.

 

Станом на 9.00 9 серпня на Вінниччині 2974 людей інфіковані коронавірусом. Плюс 19 лабораторно підтверджених випадків за добу. Померли 62 людини (за минулу добу одна людина померла) . Одужали 2 235 особа.

Відео дня

Темпи зростання нових підтверджених випадків

 

Графік по Україні, Італії, Болгарії, Грузії, Німеччині, США, Польщі та Росії. 

 

 

 

 

Читайте також:

У Вінниці від коронавірусу померла жінка. За добу виявили 32 випадки по районах

Дані по СOVID-19 на 3 серпня: в Україні + 990 за добу. На Вінниччині три смерті

У МОЗ пообіцяли, що з 1 вересня школи України запрацюють у звичному режимі (ОПИТУВАННЯ)

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (30)
  • Руслан Шаповал
    Повний бред просто ігрють і держава набиває свої кармани дістали вже з цим вірусом! Одне цікаво якби сказали шо цей вірус є каждий лічиться хто захворів сам своїми силами і ніяких добавок до зарплат ніяких прівілегій хтоб тоді хворів?
  • Григорій Долматов
    Це повії...  Зрадники Українського народу (нації)..
  • Елена Кравченко
    Псы и дальше ходят в намордниках.мозг отсутствует.
  • Ваня Савіцький
    Вірять в брехню лохі.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Сонце палитиме в неділю. На Вінниччині очікують до +34°C 20:26 У Гайсинському районі з річки Південний Буг дістали тіло 47-річного чоловіка 20:06 У Вінниці вручили житлові сертифікати 60 родинам військових і загиблих Героїв photo_camera 19:05 У Тростянецькій громаді за понад вісім мільйонів відремонтували дві ключові дороги державного значення Від читача 15:10 Кінологічний центр — не розкіш, а потреба ! 18:09 Ведмежата Подільського зоопарку тішать відвідувачів літніми водними іграми play_circle_filled 17:06 У Вінницькій області за пів року зафіксували 79 випадків сказу серед тварин 16:02 Як будували мазанки на Поділлі: від глини і соломи до саману й кізяка photo_camera 15:07 Рецидивіст з Одещини побив, зв’язав та вкрав майно у старенької – суд виніс вирок 14:14 У Вінниці почали змінювати головну вулицю. Що робитимуть найближчим часом? (Візуалізація) 13:06 На набережній Roshen відбувся благодійний концерт на підтримку бригади «Червона калина» play_circle_filled 11:43 Смертельні аварії на Вінниччині: у Барі загинула 75-річна велосипедистка, у Турбові — 24-річний мотоцикліст 11:11 Вінниця в Instagram. Кращі фото за тиждень, що минає 10:43 У Вінницьких Хуторах сварка під чарку закінчилася ножовим пораненням 10:18 Над Україною летіли 322 дрони. Основний удар — по сусідній Хмельниччині 09:56 До Дня спортивного журналіста у Вінниці започаткували футбольні змагання пам’яті колег photo_camera 09:52 На Магістратській водій KIA збив мотоцикліста. Подробиці аварії play_circle_filled 09:12 Вінниця прощається з Героєм: пішов із життя легкоатлет і захисник Анатолій Зерук 08:16 Цей день, 5 липня: яке сьогодні свято: традиції, заборони і прикмети
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up