Віра

У день Михайла не можна працювати, треба з кимось посваритися і помиритися. Історію свята та його традиції, читайте далі.

У цей день, 17 вересня, ікони Неопалима Купина, варто берегтися вогню і нечистої сили. Люди традиційно замовляють молебні...

В цей день, 8 вересня, у православній церкві вшановується пам'ять святої мучениці Наталії, а також її чоловіка Андріана....

Наші пращури знали, що на Фотія можливі перші заморозки.

Цьогоріч на серпень припадає три Великі свята - Медовий, Яблучний та Горіховий Спас. Медовий Спас, який ще називають в народі Маковій, відзначають щорічно 14 серпня У цей день починається Успенський піст, який триватиме до 27 серпня.

Цей день, 11 серпня, пов'язане з ім'ям Калинника Кілікії - одного зі святих мучеників, який жив у III-IV ст.  Предки вважали калину символом непорочної краси і чистоти помислів.

У суботу, 28 липня 2018 року, в Україні відзначається День Хрещення Київської Русі. Чому сьогодні жінки можуть святкувати "свій" день і насолоджуватися відпочинком, читайте далі.

В цей день, 26 липня, у православній церкві згадують великого благовісника - архангела Гавриїла. Ім'я цього янгола означає "Всевишній - сила моя". Він шанується вірянами, як той, хто відкриває людям Божественні знання і приносить добрі звістки.

У цей день, 24 липня, вшановували святу Ольгу, яка була дружиною князя Ігоря. Віряни сьогодні моляться про втіху вдови, а молоді дівчата просять вдалого заміжжя.

Православна Церква сьогодні згадує преподобного Антонія Печерського, засновника Києво-Печерської лаври.  

Справжні дива  можуть статися у перший день липня. Наші пращури чекали, коли  на землі утворювалися особливі "дірки", через які можна було подивитися на потойбічний світ.

Цей день, 30 червня, називали "нещасливим". Чому сьогодні не варто зайвий раз виходити на вулицю і купатися в озері, читайте далі.

В цей день, 29 червня, за православним календарем вшановують пам'ять святого Тихона. Історія свята та традиції, читайте далі.

Сьогодні, 27 травня, християни східного обряду відзначають День Святої Трійці. Історію, звичаї та прикмети цього дня дізнавайтеся далі.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up