Віра

play_circle_filled

В цей день, 19 вересня, вшановується пам'ять архангела Михаїла, який був одним з найголовніших ангелів і дуже часто згадується...

В цей день, 18 вересня, вшановується пам'ять Єлизавети і Захарія - батьків Іоанна Хрестителя. Наші пращури вважали, що сьогодні...

Чому наші пращури в цей день радили подумати про нове житло та інші звичаї, читайте далі.

До 25 серпня, за народними повір’ями,  треба обов'язково навести лад в будинку.

З приходом серпня християни очікують три великих релігійних свята – Медовий, Яблучний і Горіховий Спас. З ними пов’язано безліч не тільки православних, а й істинно українських  традицій. Обряди і обереги напередодні Спаса,  які привернуть у ваше життя удачу, щастя і любов.

В цей день, 12 серпня, вшановують пам’ять  святих Сили і Силуана. Наші пращури сьогодні вміли набратися сил, повернути вкрадене і позбутися відьми. Як це їм вдавалось, читайте далі.

Цей день, 11 серпня, пов'язане з ім'ям Калинника Кілікії - одного зі святих мучеників, який жив у III-IV ст.  Предки вважали калину символом непорочної краси і чистоти помислів.

У день семи апостолів, 10 серпня, зазвичай, не влаштовували жодних ярмарків, не вирушали на ринок.

В цей день, 7 серпня, за православним календарем вшановується пам'ять святої Анни (Ганни) - матері Марії, яка народила Ісуса Христа. Свята Анна є покровителькою вагітних.

В п’ятницю, 28 липня 2017 року, в Україні відзначається День Хрещення Київської Русі. Про історію свята, читайте далі.

У Хмільницькому районі розпочали будівництво двох православних храмів Української православної церкви Київського патріархату. З'являться вони в селах Уланів і Лозна.

За православним календарем цього дня церква відзначає Різдво Івана Хрестителя. Це свято збігалось із язичницьким святом літнього сонцестояння, тому з’явилася ще одна назва - Івана Купала. Однак, не варто помилятися і думати, що це одне і теж свято.

Зелені свята  в 2017 році відзначатимуть завтра, 4 червня. Що не можна робити в цей день, щоб уникнути неприємностей.  

Якщо ваші діти будуть бачити, що ви почитаєте покійних родичів, це стане традицією для них в майбутньому.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook