Віра

З 1 травня 2017 року вінничани мають можливість стати паломниками. Подорожі безкоштовні, але потрібно зареєструватись.

У 2017 році католики і православні Великдень відзначають в один день – 15 і 16 квітня. У ці дні в усіх храмах міста...

У Великодню ніч, із 15 на 16 квітня, до міста привезуть Благодатний вогонь. Його спочатку доставлять до Спасо-Преображенського...

Сьогодні, 10 квітня, у православних християн розпочинається Страсний тиждень, або Страсна седмиця – найскорботніші...

Релігійні конфесії Вінницької області об'єднаються та разом молитимуться за мир. Усе це відбудеться у рамках відзначення 500-річчя Реформації.  

В місті Козятині, що у Вінницькій області, було скоєно акт вандалізму супроти храму Української Греко-Католицької Церкви.

Настоятель Лядівського скельного Свято-Усікновенського монастиря отець Антоній заспокоює паломників:  чудотворна ікона Святого Іоанна Предтечі Хрестителя Господнього знайдена і збережена. Її знову виставили у храмі. Як і раніше, до святині можна припадати для зцілення душі і тіла.

Служителю Вінницької єпархії за ухилення в розкол заборонили проводити богослужіння та носити наперсний хрест. Заборона діятиме поки він не розкається.  

У ніч з 6 на 7 січня прийде світле і радісне свято Різдва Христового, тому у багатьох храмах заплановані святкові богослужіння Оскільки деякі з них пройдуть у нічний час, було прийнято рішення пустити у напрямку святинь безкоштовний громадський транспорт  

Всі християни-католики, а також деякі протестанти та навіть православні, святкують сьогодні, 25 грудня, Різдво Христове.

Римсько-католицька церква і більшість протестантських церков відзначають Різдво за григоріанським календарем – у ніч з 24 на 25 грудня.

В неділю, 25 грудня 2016 року, вінницькі католики святкуватимуть Різдво Христове.

Досі в будівлі вінницького Костелу знаходяться кілька квартир, в яких живуть люди. Нещодавно в одній із них лопнула труба. Католицька громада бажає викупити квартири, бо через них  страждають старовинні стіни.

Наближаються різдвяні свята. На Вінниччині вони будуть супроводжуватися благодійними та доброчинними заходами.