Віра

photo_camera

Вчора у мережі Facebook помічник депутата партії «УКРОП» Олександр Шавлюк закликав усіх небайдужих прийти до Спасо–Преображенського...

play_circle_filled

Митрополит Вінницький Симеон один із 83 священників не підписав постанову Собору УПЦ МП. Проти нього вже виступили вінницькі...

За народними повір'ями, сьогодні не тереба запрошувати гостей, починати нові справи і давати гроші у борг.

Вчора, 15 листопада 2018 року, у Вінниці пройшли екстрені збори духовенства міста за участю ігумена чоловічого монастиря...

У цей день, за повір’ям,  нечиста сила спускається на землю і розвідує, як живуть люди.

Президент України Петро Порошенко від імені Варфоломія зробив пропозицію митрополиту Вінницькому і Барському Симену стати правою рукою новообраного глави помісної української церкви.

15 листопада відзначається день пам’яті святих Акиндина і Пигасія. Чому треба думати про сон, дітей і стежити за кішкою, читайте далі.

Митрополит Вінницький і Барський Симеон - єдиний з 83 учасників Собору Української православної церкви Московського патріархату не підписав постанову Синоду.

У церкві 14 листопада вшановується пам'ять двох братів на ім'я Даман і Косьма (Дем'ян і Кузьма). Пращури вважали їх покровителями ремесел.

У цей день, 13 листопада, вшановується пам’ять апостолів від 70-ти: Стахія, Амплія, Урвана, Наркиса, Апелія і Аристовула. У давнину цього дня відзначали свято рибалок. За прикметами, сон, що наснився 13 листопада, збудеться за дев'ять днів.

Наступив останній місяць осені. Цього місяця припадає багато православних свят та розпочинається Різдвяний піст.

Сьогодні, 4 листопада, православні християни вшановують Казанську ікону Божої Матері – один із найвідоміших чудотворних образів у всьому православному світі.

Чому 3 листопада бажано не подорожувати і краще взагалі не наближатися до доріг?

В цей день, 1 листопада, за православним календарем, вшановують святого Садока. У католицькій церкві відзначають день всіх святих. День був відомий проводами осені і зустріччю зими.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up