Віра

Збираючи великодній кошик, варто уважно підійти до вибору продуктів, які ви хочете освятити в церкві. Кожен продукт несе символічне значення, яке важливо знати.

Свято Благовіщення Пресвятої Богородиці є одним з 12 найбільш важливих свят у православ’ї. Свято має сталу дату і цьогоріч випадає на середу, 7 квітня.

Сьогодні, 4 квітня, християни західного обряду відзначають одне із найголовніших свят церковного року — Великдень. Ми побували на святковій месі в римо-католицькій церкві Храму Божого Милосердя, і побачили, як дотримуються віряни карантинних норм у свято.

Великий піст розпочався 15 березня. Він суворий та має правила вживання їжі на кожен день.  Це особливий період для всіх православних християн. Наводимо дозволене меню на квітень.

Великдень — головне свято року в церковному календарі. В Україні його відзначають двічі у різні дні. Спочатку католики, потім православні. Дати святкування кожного року різні та випадають у кожного на різні дні.

У суботу, 6 березня православні християни роблять поминання всіх покійних: батьків, друзів, колег і знакових, які пішли з життя.

Віруючі 15 лютого відзначають одне з найважливіших церковних свят — Стрітення Господнє. Стрітення відзначають на 40-й день після дня народження Ісуса Христа.

Православна церква 12 лютого вшановує пам'ять трьох святих — Василія Великого, Григорія Богослова та Іоанна Зластоуста. У народі день назвали «Васильєв день», «Трьохсвяття».

Стрітення Господнє — одне із найдавніших і найважливіших релігійних свят. Відзначають його і православні, і католики, щоправда, у різні дні. Християни західного обряду його вже відсвяткували 2 лютого. А ось у християн східного обряду воно ще попереду.

Християни східного обряду у лютому матимуть чимало пам'ятних дат. А також зустрінуть велике свято — Стрітення Господнє.

keyboard_arrow_up