Віра

play_circle_filled

В цьому році Вознесіння випало на 17 травня. У цей день прийнято відвідувати церковні богослужіння, під час яких священики...

В цей день, 6 травня, у православній церкві відзначається одне з найбільших весняних свят на честь Юрія (Георгія) Змієборця...

У місті відбудеться презентація книги. Ця книга незвична — це словник церковнослов’янської та української лексики Нового...

Сьогодні, 8 квітня 2018 року, відзначається найбільше християнське свято - Воскресіння Господнє. Люди в цей день вітаються...

До святкування Великодня потрібно готуватися заздалегідь. Церква готує для віруючих особливе богослужіння найголовнішого свята. Що про Пасху пише Біблія та як потрібно святкувати Великдень, читайте далі.

У цей день Архангел Гавриїл був посланий Богом в місто Назарет до Пресвятої Діви Марії і повідомив, що Господь обрав її бути Матір'ю Божою. Як відзначати одне з найбільших християнських свят, читайте далі.

У Велику суботу ввечері в церквах починаються великодні служби, і прийнято ходити на всеношну. Якщо потрапити на службу з якихось причин не виходить, то все одно не можна лягати спати. Що обов'язково необхідно зробити у передвеликодню суботу, читайте далі.    

Збираючи великодній кошик, варто уважно підійти до вибору продуктів, які ви хочете освятити в церкві. Кожен продукт несе символічне значення, яке важливо знати.

Страсна п'ятниця 2018 відзначається православними християнами 6 квітня. Як правильно її провести, чого в цей день робити не варто, якими домашніми справами заборонено займатися, читайте далі.

Чистий четвер — четвертий день Страсного тижня, пов'язаний із безліччю традицій і звичаїв. Щоб належним чином підготуватися до Великодня, важливо знати, які справи у цей день дозволяються, а від чого церква радить утриматися.

Вінницькі православні священики повідомили розклад пасхальних богослужінь у храмах. 

У 2018 році Страсний тиждень або Страсна седмиця проходитиме з 2 по 7 квітня. Тиждень присвячений спогадам про останні дні земного життя Ісуса Христа, його стражданням на хресті, смерті та похованню.

Цього року Вербна неділя припадає на 1 квітня. Що цього дня не бажано робити та які є народні прикмети дізнавайтеся далі.

В Україні 1 квітня католики відзначатимуть Великдень. Свято асоціюється найчастіше у більшості українців з крашанками або паскою. Але не всі знають, що саме символізує яйце.  

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up