Віра

Цього року Вербна неділя припадає на 21 квітня. Що на свято не можна робити та які є народні прикмети дізнавайтеся далі.

Песах – одне з центральних іудейських свят, присвячене Виходу євреїв з Єгипту. Вчора, 19 квітня 2019 року,  ввечері в...

В народі говорили, якщо на Євтихія безвітряно - ранні хліба рясно народяться, а Ярема вітряний - хлібні колосся зіб'є"

Протягом минулого тижня (1 - 7 квітня 2019 року) дві парафії перейшли у Православну церкву України

Сьогодні, 7 квітня 2017 року, православні й греко-католики відзначають Благовіщення Пресвятої Богородиці. Історія, поради  та заборони свята.

Завтра, 7 квітня, відзначається велике православне свято Благовіщення. З прадавніх часів люди готувались до нього. Що треба робити та що в цей день робити не можна, читайте далі.

Протягом березня 2019 року 93 парафій перейшли у Православну церкву України.

24 березня вшановується пам'ять святого Софронія премудрого, патріарха Єрусалимського та святителя Юхима. У народі називають цей день "пташиним".

Чому у день сорока Святих категорично не можна працювати, читайте далі.

Сьогодні, 17 березня,  вшановують пам'ять святого Герасима. Його вважали цілитимем та молилися йому за зцілення. Також в народі на цей день є свої традиції та прикмети.

Через тильний хід зайшли до храму у селі Лука-Мелешківська віруючі Московської церкви У Спасо-Преображенському храмі, що є пам’яткою архітектури, виламані двері і вибиті вікна Був екзамен на знання молитви «Отче наш» і словесні перепалки з приїжджими священиками Де завтра чекають «десант» людей у рясах?

Неділя прощення або останній день Масляної випадає в 2019 році на 10 березня перед Великим постом. Що не можна робити в Прощену неділю та коли слід просити прощення, читайте далі.

Цього року Великий піст розпочнеться 11 березня. Постити потрібно 48 днів. Пост завершиться напередодні Великодня, 27 квітня.

Чому в цей день, 9 березня, не можна прати, рано лягати спати і варто наточити сокиру, читайте в матеріалі.

keyboard_arrow_up