Віра

Одружені пари під час посту можуть займатись сексом, у цьому немає нічого забороненого. Найважливіше — утримуватись від гріха.

Реставраційні роботи проводять у в Барському жіночому монастирі.

Дізнайтеся про всі свята і пости, які чекають на християн за церковним календарем (православним або греко-католицьким), у березні 2023 року.

У суботу, 11 березня православні християни роблять поминання всіх покійних: батьків, друзів, колег і знакових, які пішли з життя.

Великий піст розпочався 27 лютого. Він суворий та має правила вживання їжі на кожен день.  Це особливий період для всіх православних християн. Наводимо дозволене меню на березень та квітень.

Стрітення Господнє — одне з найважливіших для православних християн та греко-католиків свято. Стрітення розшифровується як зустріч, радість.

Православні християни 12 лютого святкують Собор трьох святителів — Василія Великого, Іоанна Златоуста і Григорія Богослова.

Смерть близької людини завжди настає зненацька. І люди, які з цим раніше не стикалися, опиняються скутими в журбі та смутку. Попри це, родичам все одно треба займатись поховання. Скільки зараз це коштує, який має бути алгоритм дій? Розбиралися.

Стрітення Господнє — одне із найдавніших і найважливіших релігійних свят. Відзначають його і православні, і католики, щоправда, у різні дні. Християни західного обряду його вже відсвяткували 2 лютого. А ось у християн східного обряду воно ще попереду.

Водохреща — велике православне свято, яке відзначається щорічно 19 січня. Воно стає останнім в низці Різдвяних Святок. Які є традиції, обряди та заборони на Водохреща, читайте далі.

keyboard_arrow_up