Віра

18 листопада не варто щось підписувати. У цей день дівчата ворожили на майбутнього чоловіка

Труну з тілом спочилого Василія Рішка привезли у Спасо-Преображенський кафедральний собор. Сьогодні священика відспівають...

У цей день, за повір’ям,  нечиста сила спускається на землю і розвідує, як живуть люди.

У православній церкві 13 листопада вшановується пам'ять преподобного Никодима і преподобного Спиридона, які жили в Ближніх...

Наші пращури в цей день «годували» землю та вірили в те, що птахи можуть заспокоїти своїм співом.

Сьогодні, 4 листопада, православні християни вшановують Казанську ікону Божої Матері – один із найвідоміших чудотворних образів у всьому православному світі.

Чому 3 листопада бажано не подорожувати і краще взагалі не наближатися до доріг?

Цього дня відправлялися до церкви для того, щоб поставити свічку святому Артемію. Чому 2 листопада треба полагодити паркан і згадати про вовків, читайте далі.

В цей день, 1 листопада, за православним календарем, вшановують святого Садока. День був відомий проводами осені і зустріччю зими.

В цей день, 31 жовтня, в православній церкві вшановують пам’ять апостола Луки.

В цей день, 30 жовтня, за православним календарем вшановують пам’ять пророка Осії. Наші пращури за скрипом возових коліс ворожили про врожай.

В цей день, 21 жовтня, в православній церкві вшановують Трифона та Пелагею. Чому зараз саме час подумати, що вдягати взимку? За народними звичаями, людина, яка народилася сьогодні –  буде мати здібності до шиття.

Християни східного обряду сьогодні, 14 жовтня, відзначають один з найбільш шанованих свят - Покров Пресвятої Богородиці.

Свої поетичні збірки та книжку казок презентував протоієрей Володимир Леванчук. Він є настоятелем Покровського храму Хмільника

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up