Віра

Сьогодні – день Сергія Печерського. У цей день існувала традиція вдягати жінкам нову хустку на голову. Чому 20 жовтня жінкам...

У суботу, 19 жовтня 2019 року, православна церква відзначає пам’ять апостола Хоми. 

18 жовтня 2019 року православні  святкують День пам'яті євангеліста Луки. Крім цього в цей день християни вшановують пам'ять...

Відсторонений з посади обласний чиновник звернувся до Арсена Авакова, щоб той розібрався, чому вінницька Нацполіція "підтримує"...

17 жовтня православні вшановують пам'ять Єрофея (Ієрофея), який є першим Афінським єпископом і учнем апостола Павла. Єрофей - член ради старійшин Ареопагу. Його обернув в християнство апостол Павло. Після цього він став першим Афінським єпископом.

У середу, 16 жовтня 2019 року, православні християни вшановують пам'ять священномученика Діонісія Ареопагіта.

Сьогодні, 15 жовтня, православні віряни вшановують пам'ять священомучеників Купріяна та Устини. Світ відзначають День боротьби з раком грудей.

Історія свята Покрови.  В чому та кому допомагає Покров Богородиці. Чого не можна робити в цей день?

6 жовтня вважається днем Зачаття Пророка, Предтечі й Хрестителя Господнього Іоанна та вшановується пам'ять святого Інокентія, митрополита Московського.

В церкві 5 жовтня вшановують пам'ять пророка Йони. Відповідно до Священного Писання, Йона побував в череві кита і залишився неушкодженим, тому цього дня не можна ловити, їсти або продавати рибу.

За народним календарем, сьогодні   – Трохим і Зосима, а у євреїв починається піст Гедалії. Прикмети розкажуть, якою буде погода.

У цей день, 30 вересня, за народним і церковним календарем відзначається День Віри, Надії і Любові. Також в цей день православні віруючі вшановують пам'ять святих мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії. 

В цей день по-особливому шанували жінок. Люди вітали молодих матерів та дарували подарунки близьким.

На вихідні, 21 та 22 вересня 2019 року, тисячі католицьких родин разом із дітьми та сотні священників молитимуться за сім’ю, слухатимуть лекції та доповіді на тему взаємин у подружжі.

keyboard_arrow_up