Чемпіоном України з шашок став 10-річний хлопець з Калинівки

Чемпіоном України з шашок став 10-річний хлопець з Калинівки
  • Десятирічний шашкіст з Калинівки Олександр Ясинський став чемпіоном України з шашок. Турнір проходив у Яворові Львівської області.

Шашкіст з Калинівки Олександр Ясинський, якому всього 10 років, став чемпіоном України. Хлопець виступав у категорії «блискавична гра з шашок-64». Про це повідомляє місцеве видання Калинівка.city. 

Чемпіонський титул Олександр Ясинський здобув на змаганнях у місті Яворові Львівської області. Юний спортсмен здобув перемогу у змаганнях з блискавичної гри серед десятирічних юнаків. У цій віковій категорії змагалися 17 учасників.

Олександру дев’яти турах змагань здобув сім перемог, одну партію звів унічию, а в одній поступився. У підсумку калинівчанин набрав 15 очок, що гарантувало йому перше місце.

Участь у цих змаганнях взяли 141 спортсмен із 13 регіонів України. Змагалися з блискавичної, швидкої та класичної гри.

 

Читайте також:

Малий і середній бізнес Вінниччини поповнив бюджет на понад два мільярди гривень

Зрадника України, який підтримав утворення «ДНР» та «ЛНР», засудили до 15 років тюрми

Подякуй журналісту гривнею icon Подякуй журналісту гривнею
Альона ЧЕРНІЮК
Альона ЧЕРНІЮК - автор цього матеріалу. Ви можете подякувати йому та надихнути на нові корисні матеріали
Закинути на Банку

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (2)
  • Наталія
    Молодчинка
  • Ольга
    Молодець,так тримати🥰🥰🥰

keyboard_arrow_up