Вітер, холод та дощ. Синоптик розказала про погоду на вихідних (КАРТА)

Вітер, холод  та дощ. Синоптик розказала про погоду на вихідних (КАРТА)

Україна сьогодні опинилась між двома циклонами. Ми розкажемо, якою буде погода.

«У суботу, 22 квітня, нарешті потепліє. Але потепління буде незначним та кволим, найближча ніч ще холодна, від 3 тепла до 2 морозу, але протягом дня очікується вже +7+12 градусів. Дощі пройдуть переважно на заході та півночі», - пише синоптик Наталка Діденко на своїй сторінці у ФБ.

Вітер, холод  та дощ. Синоптик розказала про погоду на вихідних (КАРТА), фото №1 на сайті 20minut.uaКарта на 22 квітня 2017 року

В неділю, 23 квітня, дощі поширяться на всю Україну, температура повітря буде без особливих змін, вночі холодно, із заморозками, але вдень трохи тепліше, до +8+12 градусів.

Відео дня

Вітер, холод  та дощ. Синоптик розказала про погоду на вихідних (КАРТА), фото №2 на сайті 20minut.uaКарта на 23 квітня 2017 року

За прогнозами синоптика, відчутне справжнє потепління вже прийде до нас з 25 квітня.

А ось якою буде погода у Вінниці:

Вітер, холод  та дощ. Синоптик розказала про погоду на вихідних (КАРТА), фото №3 на сайті 20minut.ua

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up