Скільки ще триватиме «бабине літо»: синоптик порадувала прогнозом погоди

Скільки ще триватиме «бабине літо»: синоптик порадувала прогнозом погоди

Синоптик Наталка Діденко розповіла про погоду на найближчі дні. За її прогнозом, Бабине літо ще затримається.

Синоптик у фейсбук зазначає, що навколо України нині «віночок дощів, вітрів та прохолоди».

Скільки ще триватиме «бабине літо»: синоптик порадувала прогнозом погоди, фото №1 на сайті 20minut.ua

Тим часом, на території країни діє антициклон Lisbeth, який втримує сонячну та теплу погоду. 

Відео дня

— Завтра, на Покрову, в День захисника України, повсюди очікується суха переважно сонячна погода. Температура повітря протягом дня становитиме +18+23 градуси. Кому вдень буде затепло, можна пройтися вулицею вночі: +7+13 градусів, — пише синоптик.

Скільки ще триватиме «бабине літо»: синоптик порадувала прогнозом погоди, фото №2 на сайті 20minut.ua

Варто відзначити, що за прогнозом Діденко в Україні увесь наступний тиждень протримається суха малохмарна тепла жовтнева погода.

Тим часом, сайт sinoptik.ua прогнозує у Вінниці хмарний понеділок та неділю. Всі інші дні тижня порадують вінничан теплою та сонячною погодою. Деталі на зображенні:

Скільки ще триватиме «бабине літо»: синоптик порадувала прогнозом погоди, фото №3 на сайті 20minut.ua

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (2)
  • Sasha Nazarov
    Класс
  • Пня
    супер

keyboard_arrow_up