Грози та нічна прохолода: Вінниччина знову у жовтій зоні погодних умов

Грози та нічна прохолода: Вінниччина знову у жовтій зоні погодних умов

Грози не хочуть покидати Вінниччину. Область знову потрапила у перший ступінь погодних умов. 

Синоптик Наталка Діденко розповіла, що в Україні діє одночасно циклон та антициклон.

Тому частина країни буде 17 липня без опадів та з сонцем. Тим часом, на більшій території України очікуються короткочасні дощі і локальні грози.

— У більшості областей України середа буде помірною тепло, +20+24 градуси. Ще трохи померзнемо, а вже з 19-го липня температура повітря відчутно підвищиться, — додає синоптик. 

Тим часом, УкрГідрометцентр на сьогодні, 16 липня, прогнозує грози та град на більшій території країни. Вінниччина цього дня знову у жовтій зоні погодних умов.

— 16 липня в більшості областей грози, в Приазов'ї та східних областях подекуди значні дощі, град та шквали 15-20 м/с (І рівень небезпечності, жовтий). 16-18 липня у більшості районів Черкаської, Полтавської, Кіровоградської, Вінницької, Сумської, Тернопільської, Одеської, Миколаївської, Запорізької, Харківської областей надзвичайний рівень пожежної небезпеки, — йдеться у повідомленні.

Як бачимо, град в області не прогнозують. Але грози не оминуть.

Деталі на зображенні:

Грози та нічна прохолода: Вінниччина знову у жовтій зоні погодних умов, фото №1 на сайті 20minut.ua

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

keyboard_arrow_up