Замість випічки — контрабанда. У Могилів-Подільському митники знайшли сигарети в пачках з-під борошна

Замість випічки — контрабанда. У Могилів-Подільському митники знайшли сигарети в пачках з-під борошна
  • Вінницькі митники у пункті пропуску в Могилеві-Подільському викрили іноземку, яка намагалася вивезти з України партію сигарет у дуже незвичний спосіб.
  • Жінка заховала товар усередині упаковки з-під борошна та ретельно заклеїла пакування, проте маскування не допомогло їй обійти перевірку на кордоні.

У пункті пропуску «Могилів-Подільський — Отач» вінницькі митники завадили іноземці вивезти до Молдови партію сигарет. Аби приховати товар, жінка використала упаковки з-під борошна «Bunetto».

— Інцидент стався в пункті пропуску «Могилів - Подільський – Отач» митного поста «Дністер». З метою перетину митного кордону в напрямку «вихід з України» по смузі руху «зелений коридор» увійшла жінка, яка слідувала з України до Молдови, — йдеться у дописі. 

В ході митного контролю та митного огляду її речей на дні поліетиленового пакета митники виявили приховані від митного контролю тютюнові вироби, а саме:

  • 69 пачок сигарет без фільтра,
  • марки «Ritm» виробництва «International Tobacco» Молдова,
  • по 20 сигарет в кожній пачці, без марок акцизного податку України, які були приховані в двох заклеєних скотчем упаковках від борошна «Bunetto».

— Сигарети в борошні? Такий спосіб маскування митників не провів. Жінка сподівалася, що вигляд звичайних продуктів не викличе підозр, але професійна інтуїція та пильність інспекторів спрацювали краще, — прокоментували у Вінницькій митниці.

Що чекає на порушницю?

Митники вилучили прихований товар. Дії іноземки кваліфіковані за частиною першою статті 483 Митного кодексу України (переміщення товарів з приховуванням від митного контролю).

Приховані товари тимчасово вилучені. Санкція статті передбачає штраф у розмірі 100% вартості товару та його конфіскацію. Справу передали на розгляд суду, який і поставить крапку в цій «кулінарній» історії.

 

Читайте також:

«Абонемент» на відсутність повісток: у Вінниці затримали командира відділення ТЦК за щомісячні побори

В Україні середня зарплата перевищила 30 тисяч гривень. Яка ситуація на Вінниччині

Мільйон для ЗСУ та «умовне» замість тюрми: суд виніс вирок ексзаступниці ТЦК Оксані Янчак

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up