За 3500 гривень можна полетіти з Вінниці у Польщу. З Києва на 1000 дорожче

За 3500 гривень можна полетіти з Вінниці у Польщу. З Києва на 1000 дорожче
Цей красень на 112 місць буде возити людей з Вінниці до Варшави і назад

Компанія “Міжнародні авіалінії України” відкриває регулярне авіасполучення Вінниці з Варшавою з 27 червня. Вартість квитка економ-класу в одну сторону - від 3500 гривень. І це на тисячу гривень дешевше, ніж літати рейсом “Київ-Варшава” від тієї ж авіакомпанії

Заплановано, що перельоти здійснюватимуться двічі на тиждень двома літаками - «Boeing 737» та «Embraer 190». З Варшави до Вінниці літак курсуватиме по четвергах та неділях о 21.30, а з Вінниці до Варшави по понеділках та п’ятницях - о 01.00. Тривалість польоту - 1 година 30 хвилин.

Вартість квитка "Вінниця – Варшава" в одну сторону, який включає лише перевезення ручного багажу – починається від 3500 гривень.  Але вигідніше брати “туди і назад”. Заздалегідь два квитки можна купити за 3800 гривень.

Відео дня

Якщо бажаєте полетіти з чемоданами, то будьте готові до додаткових витрат. У компанії “Міжнародні авіалінії України”(МАУ) одне багажне місце коштує 30 доларів (близько 800 гривень).

Придбати квитки можна на сайті "Міжнародних авіаліній України".

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (3)
×
0%
  • Анонім 10 травня 2016 р.
    Відкрию таємницю державного значення: з Києва Віззейр в Катовіце заздалегідь по акції і по 500 грн. буває.

    А ще з Вінниці є автобус Еколайнс у Варшаву. Зараз розпродаж по 250 грн.

    Більше того, можна під'їхати в Шепетівку або Львів і там сісти в спальний вагон до Варшави - і то суттєво дешевше буде (тисяча з невеликим, але ж не 3,5 без багаду)
  • Анонім 5 травня 2016 р.
  • Анонім 4 травня 2016 р.
    кому нужен этот самолет ???
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 28 квітня по 4 травня, які ви могли пропустити photo_camera 20:05 Ведмедиця вивела на прогулянку малюків: зворушливі кадри з Подільського зоопарку play_circle_filled photo_camera 19:30 Меморіальна дошка лицарям Зимового Походу буде в Ольгополі: 105 років тому з селища вибили більшовиків 19:12 Raptor не з нами, але в серцях: спогади про Героя Віталія Яворського Від читача 09:13 Знову сумна звістка: загинув захисник з Вінничини 18:03 Майже два мільйони гривень від екопорушників скерували на підтримку ЗСУ photo_camera 17:12 На Замковій п'яний водій без прав на Skoda протаранив Opel та намагався втекти photo_camera 16:36 За 45 мільйонів гривень мерія Вінниці купує дрони на дроті — подробиці photo_camera 16:01 «Гідротур» до Молдови не вдався. Прикордонники затримали втікача 15:09 Значні збитки та постраждалий: на Вінниччині за добу сталося майже три десятки пожеж photo_camera 14:34 Прострілене дзеркало та рояль у Білій залі. Що приховує історія вінницької Думи? photo_camera 14:01 Кому на Вінниччині у травні перекриють газ? Список населених пунктів та адрес 13:28 Штрафи до шести тисяч: надзвичайники використовують дрони для виявлення підпалів photo_camera 13:13 Дослідники пройшлися слідами минулого у печерах Поділля: нотатки експедитора photo_camera 12:28 Вінничанка зливала відходи у струмок «Безіменний». Що їй за це буде? photo_camera 12:12 Як ви ставитесь до податку на покупки в Інтернеті? Ми запитали вінничан 11:19 Від кулемета до психології: гвардієць розповідає про війну та навчання photo_camera 10:48 Вінниця в Instagram. Кращі фото за тиждень, що минає photo_camera 10:01 Пішов з життя Петро Одарченко — заслужений лікар України та онкохірург 09:25 Мандруй Вінниччиною: травневі тури, історія та творчість від Офісу туризму photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up