Які міжнародні сервіси та платформи стали безкоштовними для українців

- Команда інтернет-журналу «Платформа» склала добірку сервісів, які надали безплатний доступ до своїх продуктів та ресурсів для всіх українських користувачів. Це світові ЗМІ, освітні ресурси, застосунки з вивчення мов, психологічна допомога тощо.
Вінничани, які володіють англійською на достатньо рівні можуть безкоштовно читати матеріали про війну у світових медіа: The Washington Post, Financial Times, Dow Jones, The Economist.
Найбільший вітчизняний книжковий інтернет-магазин Yakaboo відкрив безплатний доступ до всіх електронних та аудіокнижок у своєму мобільному додатку.
Відеосервіс Megogo відкрив безплатний доступ до всієї бази фільмів, серіалів, мультфільмів та аудіоказок для користувачів з України. Раніше Megogo відмовились від трансляції російських фільмів і закрили свій сервіс на території Росії.
Міжнародна IT-компанія Boosta відкриває безплатний доступ до всіх курсів Boosta Academy із SEO та linkbuilding, Customer Care, SMM та таргетингу, а також детальний гайд для фрілансерів із заробітку на платформі Fiverr. Щоб безкоштовно пройти курси, необхідно заповнити форму реєстрації та чекати на лист від менеджера академії.
Сервіс для прослуховування музики Deezer надає безплатну підписку на преміум-аккаунт на один місяць. Наразі така опція доступна для вже зареєстрованих користувачів додатку, але команда продовжує шукати інші способи для підтримки українців.
Освітній гігант Coursera надає українським освітнім закладам безкоштовний доступ до своєї платформи — тобто до бази з 5200 курсів та 2200 проєктів.
Додаток VOS, у якому можна відслідковувати свій стан ментального здоров`я, відкрив безплатний преміальний доступ для всіх українців. Так, користувачі матимуть доступ до восьми інструментів психологічної допомоги, зокрема, це необмежений чат із психологами-консультантами.
Додатки для медитації та занять йогою BetterMe Mental Health, Down Dog та Meditopia також відкрили безплатний доступ для українських користувачів, а сервіс для підтримки жіночого здоров’я Flo надав вільний доступ до преміум-аккаунта.
Додаток для вивчення іноземних мов uTalk відкрив безплатний доступ до своїх ресурсів для українців. Оформити підписку можна за посиланням, Інший сервіс для вивчення мови Drops теж пропонує безкоштовну преміум-підписку на рік, щоб допомогти українцям, які виїхали за кордон, не відчувати мовних бар’єрів. Для отримання доступу переходьте за посиланням.
Крім того, сервіс Busuu подарував українцям 90 днів преміум-підписки для вивчення всіх 12 доступних в програмі мов. LingQ відкриває для українців преміум-аккаунт з вивчення 24 мов — для активації треба звернутися до служби підтримки.
Найпопулярніший в світі сервіс з вивчення іноземних мов Duolingo надав дозвіл на використання застосунку безкоштовно. А платформа Mondly пропонує безоплатний доступ до курсів для українців, які переїхали до європейських країн. Для цього під час реєстрації треба зазначати українську як рідну мову — і ви отримаєте преміум-доступ.
Додаток для планування маршрутів Outdooractive відкрив безплатний доступ до Pro Membership, щоб у такий спосіб полегшити для українських користувачів навігацію під час поїздок та надати можливість ділитись своєю локацією з родиною.
Adobe надає можливість українським користувачам отримати 3 місяці безплатного користування своїми продуктами. Для цього необхідно написати персональний лист у службу підтримки або в особисті повідомлення на офіційні сторінки в соцмережах.
Українська ІТ-компанія MacPaw дарує українцям річну підписку на ClearVPN — для активації необхідно зареєструватись за посиланням, ввести промокод SAVEUKRAINE, а потім завантажити і встановити додаток.
Джерело: platfor.ma
Читайте також
Вінницькі компанії, що працюють у воєнний час (Оновлюється)
Де збирають або пропонують допомогу? Перевірені оголошення про воєнні потреби Вінниці
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.