Всі разом співали гімн, а багато хто з дітей ще й нагороди отримав
Урочиста лінійка з нагоди відкриття Палацу зібрала чимало дітей, їхніх батьків та педагогів. Нагадаємо, що минулого року Палац відзначив свій 80-річний ювілей.
На свято завітала начальник відділу виховання та позашкільної роботи Департаменту освіти Вінницької міської ради Ірина Кравець.

Також гостей привітала директор Палацу дітей та юнацтва Світлана Мусійчук.

Найкращі вихованці Палацу, призери різноманітних конкурсів та змагань були запрошені на сцену. Після чого пролунав гімн України.

Учні з вихователями співали гімн України
Колективи радували усіх присутніх своїми виступами.
Народний художній колектив України ансамбль спортивного бального танцю "Грація"
Багато дітей отримали нагороди за свої здобутки і досягнення. Керівники гуртків та студій зустрілися зі своїми учнями, а ще чекали на нових вихованців.
Вихованець авіамодельного гуртка Богдан Поляк отримав грамоту за активну участь в обласних змаганнях
Керівник зразкового художнього колективу - театральної студії "Мельпомена" Людмила Вонсовська (у центрі) з вихованцями, колегами та батьками
Палац дітей та юнацтва відкрив новий сезон 2016-2017 і відчинив двері для більше, ніж 4000 вихованців.



Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.