"Вражаючі зелені скульптури як в Атланті". Вінничанин просить підписати петицію (ФОТО,ВІДЕО)

- Американським туристам дуже подобаються живі зелені скульптури в ботанічному саду Атланти.
- Вінничани просять поселити казкових звірів в парку міста.
- Така краса могла би стати ще одною родзинкою Вінниці.
«В Ботанічному саду Атланти в США, "живуть" вражаючі зелені скульптури! Зроблені вони з кущів і квітів! Туристам дуже подобаються такі зелені насадження. А що у Вінниці?», - запитує Олександр Пахомов.
Вінничанин виклав петицію на сайті вінницької мерії, яка має назву «Вражаючі зелені скульптури у парку».
- Було б добре, щоб в одному з парків Вінниці з'явились з десять таких скульптур (а не один незрозумілий крокодил). Коні, величезні метелики, жабенятка, птахи, обличчя людей, казкові звірі - тут є де розгулятись фантазії. Тож підтримайте цю петицію і зробіть один з парків Вінниці родзинкою нашого міста, - пропонує Олександр.
Станом на сьогодні, 4 травня 2017 року, петицію підписали п’ятеро людей. До кінця збору підписів залишилось 13 днів. Звернення можна підписати ТУТ.
Пропонуємо вам помилуватись живими скульптурами та уявити, яким би став вінницький парк:
Дивіться захоплююче відео живих скульптури в Ботанічному саду Монреаля:
Читайте також:
Вінничани просять на Привокзальній світлофор або працівника зі «STOP»
Вінничани просять замість закинутого санаторія створити дитячий майданчик
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
-
Анна Дукабуло б чудово)
-
Искра
-
ПетушкоТут надо построить и удерживать, лучше на кдладбище выделить 40 лимонов и ничег не делать
-
Прокоповна ПроняТуалеты постройте, придурки.