Водохреще-2019 у Вінниці: народний репортаж

Сьогодні, 19 січня, відзначають Водохреща. Містяни в соцмеражах вітають один одного та виставляють фото купання в ополонках. Ми зібрали ці дописи у матеріалі.
Також у мережу виклали фото старих фото з Водохреща:
— З ХРЕЩЕННЯМ ХРИСТОВИМ!!! З Святом Водохреща!!! Нехай воно принесе у наші домівки мир та злагоду. Бажаю, аби на Вас зійшла свята Божа Благодать, аби тіло й душа омилися освяченою водою, наситилися здоров’ям. Нехай у ваших душах панує любов та спокій, — пише Людмила Станиславенко.
— С Праздником. традиции окунаюсь в тёплые и освящённые воды океана. Всем радости, духовной чистоты и мира в душе,— пише Анна Станиславенко.
— Вже традиційно, на Водохреща, Гарною компанією святкуємо... Христос Хрещається! В річці Йордан! Зі святом, — зазначає Віктор Бронюк.
— З Водохрещем! То так гарно, — пише Марина Абрамович.


Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
-
ВАЛЕРІЯ БурковськаУпоротые со "Свободы" хотя бы знают, в честь Кого установлен праздник Крещения?Вася reply ВАЛЕРІЯ БурковськаОни скоро перенесут Крещение - чтобы не было как в Московской патриархате
-
Виктория КупцоваНа Старом городе!
-
Liudmila Grigorenko-Zarukhttps://m.facebook.com/100022566706267/posts/383264355769118/?notif_id=1547931176326325¬if_t=story_reshare&ref=notif
-
Галина БезпалькоМолодець, Дамір.Галина Безпалько reply Галина БезпалькоДякую. З святом вас.