Військові святкують 25-річчя десантних військ України в Центральному парку
Сьогодні, 2 серпня, 25 річниця високомобільних десантних військ України. Військові прийшли з квітами до пам'ятника загиблим воїнам-афганцям, що в Центральному парку. А потім попрямували до польової кухні біля «Райдуги». Там їх годували пловом та салом, нагороджували відзнаками















Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
"Високомобільних"???
До речі,Лебедевич вже з козака на десантника перевернувся?