Вінницький комбінат увійшов у ТОП-5 платників податків серед виробників хліба

Вінницький комбінат увійшов у ТОП-5 платників податків серед виробників хліба
  • Вінницький комбінат хлібопродуктів №2 потрапив до списку найкращих платників податків 2024 року серед підприємств, що виробляють хліб та хлібобулочні вироби.
  • Це одне з найбільших зернопереробних підприємств України, яке спеціалізується на виробництві пшеничного борошна, манної крупи та кормів для тварин, а також надає послуги зі зберігання зерна.

Вінницький комбінат хлібопродуктів потрапив до переліку найкращих платників податків 2024 року серед підприємств, що займаються виробництвом хліба та хлібобулочних виробів. Список опублікував Данило Гетманцев, голова Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики.

— Виробництво хліба та хлібобулочних виробів — це не просто бізнес, а стратегічно важлива галузь. Вона забезпечує продовольчу безпеку країни, підтримує мільйони українців. Хліб — це не лише продукт першої необхідності, а й символ незламності та єдності,— йдеться у дописі.

Лідерами за 2024 рік стали:

Відео дня
  • Вінницький комбінат хлібопродуктів N2.
  • Дніпропетровський комбінат харчових концентратів.
  • Столичний млин.
  • Дніпромлин.
  • Кондитерська фабрика «Квітень».

— Дякуємо виробникам хліба за їхню працю, витримку та відповідальність. Завдяки вам Україна залишається сильною!, — додає Данило Гетманцев.

Що відомо про Вінницький комбінат хлібопродуктів

Вінницький комбінат хлібопродуктів №2, розташований у селищі міського типу Десна Вінницького району. Він є одним із найбільших зернопереробних підприємств України.

Будівництво комбінату розпочалось у 1962 році. 1972 року в експлуатацію ввели першу чергу комбінату, зокрема, елеватор, мільзавод, склад борошна. У 1973 році розпочала роботу друга черга комбінату — комбікормовий цех потужністю 430 тонн розсипного та 80 тонн гранульованого комбікорму на добу. Склад готової продукції на 8 000 тонн. В 1974 року ввели в експлуатацію цех білково-вітамінних добавок потужністю 50 тонн на добу із лінією приготування попередніх сумішей.

У 1984 році на комбінаті розпочалась масштабна реконструкція, в результаті якої була значно покращена якість борошна, на 20% збільшилась добова потужність. З 1987 по 1990 рік здійснювалось переобладнання комбікормового виробництва, що дало можливість збільшити виробничі потужності на 35% та потужності із грануляції до 300 тонн на добу.

Сьогодні виробничі потужності комбінату становлять 335 тонн пшениці на добу. Після вводу в експлуатацію другої виробничої секції, комбінат подвоїть виробничі потужності до 688 тонн зерна на добу.

Основні напрямки діяльності підприємства включають виробництво сортового пшеничного борошна, манної крупи та повнораційних кормів для худоби, риби та птиці. Також комбінат надає послуги зі зберігання зерна. Продукція експортується до понад 15 країн світу.
 

 

Читайте також:

Борщу не буде? Метеоролог розповіла про наслідки аномальної зими для агросектору України

Лютневі активності: для вінничан підготували нові тури та творчі майстер-класи

Танковий екіпаж бригади «Червона Калина» знищує окупантів під Покровськом

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up