Вінничани, зверніть увагу: де тимчасово вимкнуть воду та електрику 23 лютого

Вінничани, зверніть увагу: де тимчасово вимкнуть воду та електрику 23 лютого
  • Сьогодні вінницькі комунальні служби працюють у посиленому режимі: дороги посипають протиожеледною сумішшю, бригади лагодять водогін та тепломережі, а електрики проводять планові ремонтні роботи на підстанціях.
  • Жителів міста просять заздалегідь ознайомитися з графіками тимчасових відключень води та світла, щоб спланувати свій день.

У понеділок, 23 лютого, через коливання температури та опади комунальні служби Вінниці працюють у посиленому режимі. Як повідомили у міськраді, протягом минулої доби близько 30 одиниць техніки очищали та обробляли дороги протиожеледною сумішшю. Громадський транспорт курсує за графіком, а життєво важливі послуги доставляються до осель.

Бригади «Вінницяоблводоканалу» лагодитимуть водогін за адресою:

  • просп. Коцюбинського, 9.

Водопостачання відновлять одразу по завершенні робіт.

У КП «Вінницяміськтеплоенерго» повідомляють про тимчасове призупинення гарячого водопостачання за такими адресами:

  • вул. М. Ващука, 2, 4, 6, 8;
  • вул. Стельмаха, 1, 3, 9, 11, 13, 15, 23, 25.

Причина аварійний ремонт мережі. Орієнтовний час відновлення подачі послуги — 18.00.

А у «Вінницьких міських електромережах» попереджають про тимчасові відключення світла на:

  • вул. Матроса Кішки, 40-42,
  • вул. Князів Коріатовичів, 168-192, 139-157,
  • вул. Київська, 23-27,
  • вул. В. Чорновола,
  • вул. Академіка Янгеля.

Причина — планові ремонтні заходи на трансформаторних підстанціях.

 

Зателефонувати до «Цілодобової варти» вінничани можуть за номерами: 15-60; 0-800-60-15-60; (0432) 65-15-60.

Через масовані атаки по енергооб’єктах в Україні сьогодні діють погодинні відключення електроенергії. На Вінниччині також обмежують подачу світла, щоб стабілізувати енергосистему після ударів.

У яких споживачів і в які години не буде світла? Дізнатися актуальний графік саме за вашою адресою можна у матеріалі, який оновлюється:

 

Читайте також:

Постріли біля вокзалу в Козятині: як натовп намагався «відбити» чоловіка у поліції

«Для мене кожен раунд був як війна». Вінницький боксер Сергій Богачук переміг росіянина

Капітан Ігор Рудаков загинув, рятуючи побратима: сьогодні прощання у Вінниці

Подякуй журналісту гривнею icon Подякуй журналістці гривнею
Альона ЧЕРНІЮК
Альона ЧЕРНІЮК - авторка цього матеріалу. Ви можете подякувати їй та надихнути на нові корисні матеріали
Закинути на Банку

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up