В технічний університет з'їхалися екологи зі всієї України. Розпочалися пленарні виступи.

В технічний університет з'їхалися екологи зі всієї України.  Розпочалися пленарні виступи.

У ВНТУ ще вчора, 20 вересня, прибули учасники VІ Всеукраїнського з'їзду екологів. В програмі 256 доповідей. Близько 100 учасників. Та два дні щоб обмінятися досвідом, знайти  спільні шляхи вирішення екологічних проблем країни, зокрема і Вінниччини. 

Вчора проходила  реєстрація учасників, сьогодні працюють по секціям і вже завтра форум завершується. Триватимуть виступи до 17.00.

З Вінниці виступатимуть науковці Вінницького національного технічного університету, Донецького національного університету імені Василя Стуса, Вінницького державного педагогічного університету, Вінницької  академії неперервної освіти.

Одні з тем,  що стосуються регіону такі:  "Оцінка електромагнітного забруднення міста Вінниці", Оцінка водокористування на території міста Ямпіль", "Особливості організації моніторингу ріки Південний Буг (м. Вінниця) тощо. 

В технічний університет з'їхалися екологи зі всієї України.  Розпочалися пленарні виступи., фото №1 на сайті 20minut.ua

В технічний університет з'їхалися екологи зі всієї України.  Розпочалися пленарні виступи., фото №2 на сайті 20minut.ua

В технічний університет з'їхалися екологи зі всієї України.  Розпочалися пленарні виступи., фото №3 на сайті 20minut.ua

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Ols Kat
    Вода в кранах цього року жахлива. Може, хоч вони пояснять - чому?

keyboard_arrow_up