В технічний університет з'їхалися екологи зі всієї України. Розпочалися пленарні виступи.
У ВНТУ ще вчора, 20 вересня, прибули учасники VІ Всеукраїнського з'їзду екологів. В програмі 256 доповідей. Близько 100 учасників. Та два дні щоб обмінятися досвідом, знайти спільні шляхи вирішення екологічних проблем країни, зокрема і Вінниччини.
Вчора проходила реєстрація учасників, сьогодні працюють по секціям і вже завтра форум завершується. Триватимуть виступи до 17.00.
З Вінниці виступатимуть науковці Вінницького національного технічного університету, Донецького національного університету імені Василя Стуса, Вінницького державного педагогічного університету, Вінницької академії неперервної освіти.
Одні з тем, що стосуються регіону такі: "Оцінка електромагнітного забруднення міста Вінниці", Оцінка водокористування на території міста Ямпіль", "Особливості організації моніторингу ріки Південний Буг (м. Вінниця) тощо.



Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
-
Ols KatВода в кранах цього року жахлива. Може, хоч вони пояснять - чому?