В парку на День міста встановили турнік: «провиси 2 хвилини — отримай 200 гривень»
- Прямо на виході з парку зі сторони вулиці Театральної на День міста встановили такий собі атракціон: “Провеси дві хвилини — отримай 200 гривень.
- За три години тільки одному хлопчині вдалося це зробити. Спроба коштувала 20 гривень.
Правила такі: людина мала провисіти на турніку дві хвилини прямим або зворотним хватом. Перехресний хват заборонений. Ноги учасника не повинні були торкатися частин турніка або землі. Щасливчик, якому вдавалося це зробити, отримував приз — 200 гривень. Кожна спроба коштувала 20 гривень. Додатково надавали 10 «безкоштовних» секунд, щоб спробувати. Проте навіть атлетичним хлопцям не вдавалося протриматися відведений час.
Як кажуть хлопці, які встановили атракціон, за три години тільки один молодик, приблизно 23-х років зміг провисіти дві хвилини.



Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
Слово "хлопчина" пахнет базаром и электричкой. Для справки: по закону с 18 можно жениться и становиться депутатом. Работать можно с 16. Но 23 - это у вас "хлопчина". А потом удивляемся, почему наши мужчины альфонсы, тираны, бросают семьи... Потому что из мальчика плавно переходят в маразматика, так и не успев побыть "представителем сильного пола". Хоть бы уже хлопець написали.