У Вінниці визначили власників квартир у новобудові на Привокзальній

У Вінниці визначили власників квартир у новобудові на Привокзальній
  • Днями у Вінниці відбулося жеребкування для визначення власників 20-ти квартир у новобудові на вулиці Привокзальній, 30.
  • Цей житловий будинок зводиться в рамках міської програми «Муніципальне житло».

Першими новоселами 16-ти квартир стануть учасники бойових дій в російсько-українській війні. Ще по дві квартири отримають члени першого ступеня спорідненості сімей загиблих учасників бойових дій та працівники закладів освіти й охорони здоров'я.

— Пріоритетність за кількістю квартир віддали військовослужбовцям, які зараз захищають Україну на полі бою, — наголосив заступник міського голови Андрій Очеретний.

Відео дня

Десятиповерхівка на Привокзальній, 30 — це восьмий об'єкт Програми «Муніципальне житло». Будинок будується за каркасно-монолітною технологією з дотриманням принципів енергоощадження та екологічності. Вартість 1 м2 житла у ньому складає 27 900 гривень. Здати об'єкт в експлуатацію планують до кінця 2024 року.

Крім того, відбулося жеребкування для учасників однойменної Програми по об’єкту, який зводять на вулиці Скалецького. У процедурі взяли участь 40 людей з різних категорій: військовослужбовці, члени першого ступеня спорідненості сімей загиблих учасників бойових дій російсько-української війни, внутрішньо переміщені особи, працівники бюджетної сфери, люди з інвалідністю, молоді родини.

 

Читайте також:

Від десяти мільйонів гривень. Як виглядають найдорожчі квартири, виставлені на продаж у Вінниці

У них квартири значно дорожчі, ніж у нас. Про що говорила вінничанка у Португалії на єврофорумі

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Р.Н

    А як там почуваються квартири в тому будинку що попередньо здали ? Половину квартир продають

keyboard_arrow_up