У Вінниці пройшов турнір з міні-футболу, організований пабліком «Це Вінниця, Друже». Перемогла команда «Блік».

29 березня завершився відкритий аматорський турнір з міні-футболу. Організатором спортивних змагань був паблік «Це Вінниця, Друже». Перемогла команда «Блік», учасники якої отримали, окрім медалей, грамот, призів та грошових винагород від організаторів заходу, місячні абонементи у спортивний клуб «Максимус».
У Вінниці пройшов турнір з міні-футболу, організований пабліком «Це Вінниця, Друже». Перемогла команда «Блік».
Паблік «Це Вінниця, Друже» організував спортивні змагання з міні-футболу, який проходив у спорт-комплексі СЗОШ 18 м. Вінниці чотири дні, а саме: 21-22 та 28-29 березня.Переможці отримали медалі, грамоти та цінні призи від пабліку та партнерів чемпіонату.
Вболівавати за вінницький футбол, зокрема за ту чи іншу команду приходили як батьки, дідусі, так і друзі. Отож, захід кожного дня збирав чималу кількість вболівальників.
в.
«Спортивні змагання такого рівня проводимо вперше. Подібні турніри з міні-футболу плануємо організовувати і надалі. Участь у спортивному заході взяли 32 команди міста, учасників налічувалось близько 250 чоловік різного віку, від 17 і старше. Мета спортивних змагань - це розвиток спорту у Вінниці, підтримка здорового способу життя», - розповіли організатори турніру з міні-футболу Артем Терез та Назар Дяків.
«Дізнався про можливість участі у турнірі від друга. Команда вже була, проте частина гравців ще добавилась. Будемо грати надалі. В майбутньому в таких спортивних змаганнях плануємо приймати участь», - зазначив Володимир Зайцев, гравець команди-переможця «Блік».
За результатами турніру з міні-футболу, кращим бомбардиром турніру став гравець команди «Наказателі» Антон Грищук, кращим голкіпером обрали Віктора Підлісного, гравець команди «Блік».
Перше місце виборола команда «Блік», гравці якої отримали золоті медалі, грамоти, призи від спонсорів заходу та грошову винагороду у сумі 1 000 грн. від пабліку «Це Вінниця, Друже», а також безкоштовні абонементи у спортивний клуб «Максимус».Друге місце посіла команда «Наказателі», гравці якої отримали срібні медалі, грамоти, призи від спонсорів заходу та грошову винагороду від пабліку «Це Вінниця, Друже».Третє місце зайняла команда «Вишенські Леви», гравці якої отримали комплект бронзових медалей, грамоти, призи від спонсорів заходу та грошову винагороду від пабліку «Це Вінниця, Друже».
Коментарі (3)

Ви не авторизовані

  • Анонім

    А хто  порадував такими смачними призами????
  • Дарья

    Вітаю з перемогою, а на майбутнє і  професійних злетів.
  • Борис Максимчук

    Коментар видалено...
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook