У Вінниці провели проєкт «За межами рідної школи»

У Вінниці провели проєкт «За межами рідної школи»
  • З 27 лютого протягом тижня у Вінницькій громаді проходив проєкт «За межами рідної школи». Його учасниками є лідери учнівського самоврядування. Вони, у форматі взаємовідвідування, долучались до заходів, які проводили учнівські ради в 11 загальноосвітніх закладах.

Як повідомляє Вінницька міська рада, проєкт «За межами рідної школи» вже став традиційним у Вінниці. Його реалізують вже понад 10 років. Мета проєкту – обмін досвідом роботи органів учнівського самоврядування, підтримка та зміцнення дружніх стосунків між старшокласниками.

Зазвичай, до карантинних обмежень та запровадження воєнного стану, учнівські лідери протягом тижня за обміном навчалися в іншій школі.

Цьогоріч формат проєкту, який встиг дуже полюбитися дітям, змінився на вимоги часу, відтак старшокласники відвідують інші заклади освіти з одноденними візитами. Так, за програмою заходів учні долучаються до різноманітних активностей, зокрема, гри «Світ громад», нетворкінгу лідерства, воркшопу «Наша сила в єдності», тренінгових та навчально-практичних занять.

«Такі ініціативи є дуже корисним досвідом для наших старшокласників. У такому форматі вони зміцнюють співдружність, навчаються гідно представляти свої заклади, мають змогу поспілкуватись на актуальні теми з однолітками, перезавантажитись та просто із користю провести час», – коментує директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.

 

Відео дня

Читайте також:

«Загадки середньовічної Вінниці». Які екскурсії від Офісу туризму підготували на березень

Навчання під час війни: 39 вінницьких шкіл вже працюють за змішаною формою

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Евгения Мороз

    Непогано

keyboard_arrow_up