Ми вибрали топ-5 пропозицій квитків зі знижками на період з червня по вересень 2018 року, на який і припадає левова частка відпусток. До бюджету подорожей, який ми розрахували, включено витрати на нічліг, їжу та міський транспорт на одну людину. Ці розрахунки проводились із допомогою www.numbeo.com: на цьому сайті можна подивитися середні ціни на продукти, проїзд, проживання у найпопулярніших містах світу.
Дешеві квитки на літаки із Києва ми шукали на сайті tripmydream.com: якщо гарно “покопирсатися” у авіазнижках, можна знайти ціни, у рази дешевші від постійно діючих. У вкладці “Авіазнижки” можна відслідковувати ті з них, які на даний момент є на сайті. Система фільтрів дуже зручна: сортувати їх можна за вартістю, датою, та розміром знижки у відсотках. Додаткові фільтри посортують квитки по місяцях, аеропортах, країнах.
Найдешевші пропозиції ночівлі ми вишукували на сайті Booking.com - і в усіх шести випадках це хостели. Вираховували, у скільки обійдеться ночівля у проміжок часу між часом прильоту у місто та, власне, часом вильоту.
Влад Рильський, мандрівник та засновник Travel club
— Все робіть завчасно: приїжджайте до аеропорту, квитки купуйте, робіть чек-ін в аеропорту, речі збирайте. Не переживайте щодо вай-фаю: він є всюди і завжди. В Європі багато поїздів, автобусів і навіть літаків облаштовані вайфаєм, що вже говорити про аеропорти. Загальними нормами багажу є особливості перевезення ручної поклажі і оплаченого місця багажу. Ці норми різняться від компанії до компанії. Основними вимогами, які варто переглянути є вага багажу та його габарити. Якщо говорити про лоукост авіакомпанії, то зазвичай дешеві квитки включають в себе тільки перевезення ручної поклажі, тобто ви можете брати тільки рюкзак вагою до 10 кг. Як на мене, цього цілком вистачає для недовгої подорожі до тижня. Нам із дружиною так мало потрібно: зазвичай речі, які їдуть зі мною в подорож, займають навіть піврюкзака, інша половина - це їжа)) Що я беру із собою у подорож: 2 футболки, багато шкарпеток (щоб пахнути в хостелі), зубну щітку і все що з нею пов'язано, ще зарядки та електроніку, книгу та документи. Ось це і все в принципі. Якщо їду в теплі краї - то ще купальний костюм)))) Наостанок, ще одна важлива порада - відноситись до життя простіше: брати менше речей, нічого не очікувати і просто радіти, тоді і подорож буде класною, і вражень більше буде. І тоді вже нічого не важливо - ні вайфай в аеропортах, ні те навіть, що запізнився на літак. Адже це пригода, і безвихідних ситуацій не буває.
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
№ 16 від 16 квітня 2025
Читати номер