У Хмільницький район запрошують на роботу патрульних: яка зарплата і вимоги?

У Хмільницький район запрошують на роботу патрульних: яка зарплата і вимоги?
  • У патрульну поліцію Хмільницького району шукають сильних, витривалих, фізично здорових місцевих мешканців без судимостей віком від 18 років.
  • Обіцяють зарплату від 18,600 тисяч гривень на місяць та безкоштовне медичне обслуговування у закладах МВС.

У громадах Хмільницького району вперше працюватиме патрульна поліція, і ви можете стати частиною великої команди, повідомляє Патрульна поліція Вінницької області. До новостворених підрозділів запрошують місцевих мешканців, готових дбати про публічну безпеку та порядок.

Що обіцяють?

  • зарплату від 18 600 грн + до 10 000 грн на час воєнного стану,
  • щорічну оплачувану відпустку від 30 днів + компенсацію 75% санаторно-курортного лікування та відпочинку,
  • безоплатне обслуговування у закладах охорони здоров’я МВС,
  • можливість навчатись у вищих навчальних закладах системи МВС за державним замовленням.

Що потрібно робити?

  • оперативне реагування на правопорушення,
  • підтримка порядку на своїй ділянці,
  • забезпечення безпеки дорожнього руху та протидія злочинності.

Як подати заявку?

Для початку заповнити заявку за посиланням: http://bit.ly/3GSkg12. Довідка з територіального центру комплектування та соціальної підтримки знадобиться тільки тоді, як кандидати отримають підтвердження того, що успішно пройшли відбір, повідомляють у патрульній поліції.

 

Читайте також:

У Вінниці 68 дівчат та 35 хлопців склали присягу кадета. Яскраві фото з церемонії

У Вінниці нагородили кращих поліцейських з нагоди Дня Національної поліції України

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (14)
  • Олександр Войтенко
    То непрофесія а діагноз!!!
  • Антон Булгаков
    Oksana  Polishchuk, з поверненням у 20ку 😊 а Водоканал як, осиротіє сторінка?
    Виталий Дужак reply Антон Булгаков
    Anton  Bulhakov не оцінив чортіло Кістіонівське потуг Оксани ? Як так 😁😁😁
  • Николай Глушко
    В Хмільник що своїх ледарів не вистачає
  • Anatoliy Sheff
    Це тіпа, зароби собі сам, і ще зі старшим поділися.

keyboard_arrow_up