Тульчинська громада попрощалася із загиблим Русланом Агафоновим. Воїн мав 16 нагород

Тульчинська громада попрощалася із загиблим Русланом Агафоновим. Воїн мав 16 нагород
  • Військовий був учасником АТО та брав участь у бойових діях під час повномасштабної війни.
  • За свою мужність та відвагу був нагороджений медалями «За оборону рідної держави» та «Захисника рідної землі», медаллю та орденом «Богдана Хмельницького».
  • 2 серпня 2023 року серце захисника перестало битися. Поховали його на кладовищі в селі Кинашів.
     

Про Руслана Агафонова розповідають у Тульчинській міській територіальній громаді. Чоловік народився 22 жовтня 1969 року у селі Нестервака. Закінчив Нестерварську загальноосвітню школу та продовжив навчання у Вінницькому професійному училищі №5. Після навчання його призвали на строкову службу у Вапнярку.

 

Відео дня

Брав участь в АТО ООС та бойових діях під час російсько-української війни. За мужність та відвагу Руслан був нагороджений 16-ма нагородами, серед яких медаль «За оборону рідної держави», медаль та орден «Богдана Хмельницького», медаль «Захисника рідної землі».

2 серпня 2023 року воїн загинув. Без рідної людини залишилася мати Ніна, дружина Надія, донька Віта та онук Тимофій. Чин похорону та мітинг відбувся у храмі Іоанна Богослова в селі Кинашів. 

Редакція «20 хвилин» висловлює щирі співчуття рідним та близьким Героя.

 

Читайте також:

У Тульчині живим коридором зустріли загиблого Героя Романа Буженка

«У них нуль можливостей помитися». Як волонтери з Шаргорода допомогли військовим освіжитися

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (14)
  • Людмила Знак
    Світла пам'ять Герою
  • Анатолий Герасевич
    На війні з кацапами з 14 року...ПАМ,ЯТІ ТОБІ ДРУЖЕ!!!
  • Таня Пальонко
    Вічна пам'ять Герою
  • Ирина Токарчук
    Вічна світла пам'ять Герою України 🇺🇦 Царство небесне 🕯️🙏🥀🥀

keyboard_arrow_up