Цифровий табір для підлітків Save the Children запрошує на весняні канікули

- Міжнародна організація Save the Children запрошує внутрішньо переміщених підлітків 15-17 років на безкоштовний весняний табір у Вінниці.
- Учасників чекають інтерактивні заняття, конкурси, ігри та кіносеанси у VinSmart Центрі.
Міжнародна організація Save the Children організовує безкоштовний весняний табір для підлітків, які є внутрішньо переміщеними особами, віком від 15 до 17 років. Табір буде проходити на базі цифрового навчального простору, розташованого у VinSmart Центрі.
Програма табору включає в себе різноманітні заходи, спрямовані на розвиток та розваги підлітків. Учасники зможуть взяти участь в інтерактивних заняттях, конкурсах, змаганнях, настільних іграх та кіносеансах. На завершення тижня для всіх учасників буде організована фотосесія.
Заняття будуть проходити у Цифровому освітньому центрі, що знаходиться за адресою: проспект Космонавтів, 58, з 24 по 30 березня, з 14.00 до 17.00.
Директор VinSmart Центру Дмитро Мира підкреслив: «Ми дуже раді співпрацювати з організацією Save the Children, щоб надати молоді можливість розвивати цифрові навички та адаптуватися до сучасного світу».
Оскільки кількість місць обмежена, організатори закликають усіх зацікавлених підлітків поспішити з реєстрацією. Детальна інформація про табір та форма для реєстрації доступні за посиланням: https://surl.li/hwvvra.
- Для отримання додаткової інформації можна звернутися за телефоном: 0631766160.
Читайте також:
На Барському шосе 11-річна дівчинка потрапила під колеса ВАЗу
На «зебрі» у Могилів-Подільському Hyundai збив 16-річну дівчину
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.