Соцмережі: під Калинівкою п’яних поліцейських «закували» у кайданки (ФОТО)

Соцмережі: під Калинівкою п’яних поліцейських «закували» у кайданки (ФОТО)
Фото "ДК Вінниця"

Вінницькі активісти у соціальних мережах повідомляють про те, що сьогодні, 8 листопада, близько 22:00, патрульні затримали двох п’яних слідчих Калинівського відділу поліції. Кажуть, що ті чинили неабиякий опір ДПСникам — навіть виламали ручки від дверей патрульного авто.

Інформація про інцидент з’явилася у спільноті «Дорожній Контроль. Вінниця» та на сторінці координатора коаліції громадських організацій «НІКА» Станіслава Нижник-Оскольського у соцмережі Facebook.

Ось що розповів очільник віницького «Дорожнього контролю» Володимир Затайдух:

— Затриманий б’ється головою об скло, повисмикував ручки від патрульного автомобіля, — каже очільник ДК Вінниця Володимир Затайдух. — Зараз його везуть у вінницький наркодиспансер на освідування. З ним ще був напарник — пасажир. Як я зрозумів, їх обох закували в кайданки. П’яні настільки, що ледве можуть говорити.

Соцмережі: під Калинівкою п’яних поліцейських «закували» у кайданки (ФОТО), фото №1 на сайті 20minut.uaСоцмережі: під Калинівкою п’яних поліцейських «закували» у кайданки (ФОТО), фото №2 на сайті 20minut.uaСоцмережі: під Калинівкою п’яних поліцейських «закували» у кайданки (ФОТО), фото №3 на сайті 20minut.uaСоцмережі: під Калинівкою п’яних поліцейських «закували» у кайданки (ФОТО), фото №4 на сайті 20minut.uaФото "ДК Вінниця"

За інформацією активістів, затриманий — слідчий Калинiвського вiдiлення полiцii Йосип Воробей. Проходити освідування на алкотестері він відмовився, тому його доставили у наркодиспансер.

— Наш герой набрав на телефонi цифру 5000 та запропонував лiкарю «порешать», — написав Станіслав Нижник-Оскольський.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

keyboard_arrow_up