Школу на Поділлі почали будувати з 2016 року. Проект освітнього закладу, який зводять у житловому кварталі №8, зробили раніше, у 2012 році.
«Характеристика об’єкту: [розрахована на]1200 дітей, три поверхи, 44 класи разом з окремим блоком для молодших школярів, лінгафонні кабінети, їдальня на 250 місць, три спортивних зали, медцентр, актова зала на 290 місць, бібліотека на 3000 книг. Окреме доручення мера Вінниці — змінити запроектоване на сучасне спортивне ядро, додати ліфт та санвузол для маломобільних верств населення», — писав на своїй сторінці у фейсбуку заступник директора концерну «Поділля», депутат Вінницької міськради Андрій Очеретний
Архітектор, керівник майстерні «Плясовиці» Віталій Плясовиця поділився ілюстраціями як виглядатиме хол будівлі після завершення будівництва:
«Ми хочемо бачити школу в світлих тонах. Дуже хочеться що б перша нова, за років сорок, школа була сучасною, європейською і місту Вінниці не було соромно за її внутрішній вигляд перед дітьми і громадськістю», — писав Плясовиця у своєму фб-акаунті.
Що ще відомо про школу на Поділлі? Заклад будується в одному з «наймолодших» мікрорайонів міста — на Поділлі, що будується з 2003 року. Його зводить товариство «БМУ-3», яким керує Тимофій Гіренко — власник, директор концерну «Поділля» та ще ряду вінницьких підприємств.
Заклад на 1200 місць почали будувати за кошти концерну «Поділля» та міського бюджету. До 2018 року об’єкт завершили на 27%: виконано роботи з монтажу підземної та наземної частини будівлі; зведено стіни та перегородки, збудовано дах школи.
Надалі, будівництво об’єкту фінансують тільки за бюджетні кошти міста та держави: проект подали на Держфонд регіонального розвитку (далі - ДФРР)
«Подальша реалізація проекту передбачає чотири основних етапи: завершення будівництва надземної частини будівлі; влаштування внутрішніх та зовнішніх інженерних мереж; будівництво додаткових споруд; благоустрій прилеглої території», — вказано про школу на Поділлі у повідомленні на сайті ДФРР.
Добудову школи оцінили у 111 мільйонів 325 тисяч гривень. І тендер отримало товариство «БМУ-3», яке запропонувало завершити будівництво школи за 111 мільйонів 300 тисяч гривень.
На сайті ДФРР вказано, що за умови наявності коштів, будівництво мають завершити до грудня 2020 року.
Нагадаємо, в мікрорайоні «Академічний» планують збудувати ще один дитсадок та школу на 33 класи
Читайте також:
Фото: фб-сторінки Андрія Очеретного, архітектора Віталія Плясовиці
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
№ 16 від 16 квітня 2025
Читати номер