Роботу в Україні стає тяжче знайти. На одне місце – 16 претендентів
У Держслужбі статистики констатують, що за останні два роки в Україні різко збільшилася кількість офіційно зареєстрованих безробітних, які претендують на одне робоче місце. Так, якщо в січні 2013 р і 2014 р було 10 бажаючих на 1 вакансію з наявних в Держслужбі зайнятості, то в 2015 р претендентів стало 13 на 1 місце, в січні 2016 р - вже 16. Всього по країні - 508 тисяч безробітних.
- Головна причина зростання претендентів на одне місце - це переселенці з Донбасу і Криму, які зрозуміли, що додому вони повернуться, на жаль, не скоро, - розказує HR-експерт порталу Rabota.ua Тетяна Пашкіна.
В Держслужбі зайнятості підтверджують слова експертки також.
- У минулому 2015 році працевлаштовані 770 безробітних і сума компенсації роботодавцям вінницької області склала 4 мільйонів 242 тисяч гривень. З вересня 2015 року запроваджені нові послуги та стимули для працевлаштування вимушено переміщених зі Сходу та Криму осіб. На Вінниччині з грудня минулого року здійснюється компенсація заробітної плати за працевлаштування 5-ти внутрішньо переміщених осіб, - розказує в.о директора обласного центру зайнятості Світлана Аляб’єва.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
Все,кто хотел найти работу-её нашел.Или ищет.В Польше.
Когда сами разрушаем собственную экономику-не нужно удивляться тому,что растет безработица.
Работа есть.Только прожить на зарплату уже не реально.Пани не в курсе?
Он в селі до фермера доярку на 6 тис грн / міс не знайти.
Хто хоче - шукає можливості. Хто не хоче - причину.
Але не робіть вигляд, що проблеми безробіття немає. І не брешіть, що доярка має такі великі гроші.