Реконструкція Замостянської: зрубали останні дерева та привезли плити для трамваїв

Реконструкція Замостянської: зрубали останні дерева та привезли плити для трамваїв
  • Масштабні ремонти на Замостянській (колишня вулиця 50-річчя Перемоги) почалися з 23 квітня.

  • І за цей час зняли старий асфальт, частково замінили труби. Та зрубали всі старі дерева на алеї в напрямку від Будинку офіцерів і до стадіону «Локомотив».

  • Незабаром змінять рух трамваїв на цій вулиці, колію для котрих будуть також міняти.

Із квітня триває реконструкція вулиці Замостянської. За планом роботи розділили на дві черги: оновлення бульвару завершиться в 2019 році.

Нині триває ремонт 1-ої черги вулиці — від Будинку офіцерів до вулиці Стеценка. Робітники зняли старий асфальт, частково замінили зливову каналізацію на цій вулиці, замінили водогін. Та знесли старі дерева, яким, за словами міських чиновників, вже понад 50 років.

Підготовчі роботи виконували працівники приватного підприємства «Велес+», за що отримали 801 тисячу гривень. Надалі генпідрядником реконструкції є товариство «Шляхбуд», яке перемогло на тендері та отримає 74 мільйона 799 тисяч гривень.

Відео дня
blockquote>

Сьогодні, 12 червня, рубали останні дерева, які були навпроти входу в Центральний міський стадіон.

— Укотре кажу, що старі дерева потрібно було зрізати, адже там тривають капітальні роботи. Робочі замінюють зливову каналізацію, водогін. Частково там проходять  теплотраси, що потребують заміни, — сказав директор департаменту комунального господарства Володимир Ніценко. — Ті дерева, які були на Замостянській, були хворі та могли б зеленіти ще до трьох років. Замість них висадимо граби та сакури. Їх буде на третину більше, ніж було старих дерев на проспекті.

Крім того, незабаром на частині проспекту почнеться реконструкція трамвайних колій. Вже привезли плити для влаштування «оксамитового шляху».

— Плити для колії на площі Гагаріна замовляли у львівського підприємства, але нині вартість їх послуг та доставки у Вінницю здорожчала в кілька разів. Тому вирішили замовити плити для «оксамитового шляху» у вінницького підприємства — заводу «Поділля-Залізобетон», — розказав гендиректор «Вінницької транспортної компанії» Михайло Луценко.

Він додав, що під час реконструкції колії прокладуть реверсний шлях, як це було під час реконструкції площі Гагаріна. Схему руху ще узгоджують у мерії.

Нагадаємо, загальну вартість реконструкції вулиці Замостянської оцінюють у 183 мільйони гривень. За ці кошти повністю замінять комунікації, електромережу, тротуари, дороги та колії від Будинку офіцерів до 45-го заводу. Оновлення бульвару мають закінчити за два роки.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (19)
  • Вінничанин
    В назві статті присутнє словосполучення "зрубали останні дерева". По перше не зрубали, а зрізали. По друге не останні. Там ше є два "прольоти" до БК Зарі.
  • Юрий Гуд
    Чого ви ноїте? Все правильно роблять! На Космонавтів класно реконструкцію зробили, нехай і тут зроблять.
    Николай Энэми reply Юрий Гуд
    Это конечно классно, но какими темпами это делается? Куча людей делала последний кусочек дороги малюсенький на Космонавтов месяц. А за мост я уже вообще молчу.
    Задунайский Торонтуй reply Николай Энэми
    Чего молчать. Путин сказал - Путин сделал.
    Николай Энэми reply Задунайский Торонтуй
    Честно *
    Николай Энэми reply Задунайский Торонтуй
    Чесно, так поhui, что аж неудобно
  • Natik Natik
    А дерева що заважали реконструкції?
    Новини Вінниці на 20хвилин reply Natik Natik
    сподіваємось, що нові дерева будть кращі 😉
    Олексій reply Новини Вінниці на 20хвилин
    Через 20 років, можливо..
    Вася reply Олексій
  • Порошок
    Хотілось би бачити при реконструкіії, сучасні металеві оцинковані опори для контактної мережі замість цих бетонних одоробал. Пандуси на переходах, щоб були відгороджені стовпчиками від кретинів на відрах, які полюбляють безкарно їздити по тротуарах, підвищені пішохідні переходи, освітлення на пішохідних переходах. Дроти прибрані під землю, фасади будинків пофарбовані. Треба до цього підходити комплексно.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
09:13 На Жмеринщині зіткнулися легковик та маршрутка: є загиблий та семеро поранених photo_camera 08:01 Сьогодні — Великдень. Історія, традиції та прикмети 20 квітня 21:01 Ремонт на Брацлавській: хто зможе проїхати та які зміни в русі громадського транспорту 20:04 Рятувальники винесли непритомну жінку з палаючого будинку в Брацлаві photo_camera Від читача 13:38 Петиція для коханого чоловіка і найкращого татка 19:11 Радісна звістка: п'ятеро вінничан повернулися додому з полону. Наймолодшому — 20 play_circle_filled photo_camera 19:09 На Привокзальній Volkswagen збив 55-річного пішохода 18:20 Підлітки з Балаклії позмагалися з вінничанами в футболі, легкій атлетиці і боксі photo_camera 18:17 У Вінниці затримали 27-річного наркозакладчика з амфетаміном 17:25 Пенсії зростають, але не встигають за цінами. Які виплати у вінничан? 17:14 «Нива» не змогла продовжити переможну серію. Поступилася в Чернігові 16:43 На Вінниччині за добу ліквідували 28 масштабних пожеж на відкритих територіях photo_camera 16:01 На велодоріжці водійка Peugeot збила 15-річну дівчину на електросамокаті 15:08 Вінницькі надзвичайники перевірили храми до Великодня play_circle_filled 15:00 Привітання Юлії Тимошенко та народного депутата від ВО «Батьківщина» Олега Мейдича (Пресслужба партії ВО «Батьківщина») 14:45 Жінка з парасолькою: розповідаємо історію скульптури біля готелю «Франція» 14:02 Біля Бродецького у ДТП загинув 84-річний мотоцикліст з Бердичева 13:13 Аварія біля Василівки: четверо людей у лікарні після зіткнення двох авто photo_camera 12:12 До якого храму підете освячувати великодні кошики? Ми запитали вінничан 11:27 «Наречена» за 50 тисяч намагалася вивезти ухилянта. Це була її друга спроба
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up