Прибирання вінницьких вулиць від снігу та ожеледиці. Чи готове місто до зими?

Прибирання вінницьких вулиць від снігу та ожеледиці. Чи готове місто до зими?
  • Понад два десятки одиниць снігоприбиральної техніки та більше двохсот працівників за необхідності залучатимуть до «приборкання» зими у Вінниці.

Коли розпочинаються зимові снігопади та зʼявляється ожеледиця — хтось повинен вивозити сніг та посипати дороги з тротуарами піщано-сольовою сумішшю. 

Якщо ми говоримо за прибудинкові території багатоквартирних житлових будинків, то прибиранням займаються: житлово-експлуатаційна контора (ЖЕК), житлово-будівельний кооператив (ЖБК) та об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ). Коли мова про приватний сектор міста, то такий обов'язок покладається на квартальні комітети. 

Тобто, якщо, до прикладу, у дворі вашого ЖК не посипані піском тротуари, першочергово звертатися слід до когось з вищеперелічених організацій. Якщо відповідальні особи чи організації не справляються з покладеними на них обов'язками, то мешканці мають право замінити їх. 

Відео дня

Більше про роботу та обов'язки управляючих компаній, а також про їхню підготовку до зими, читайте у нашому попередньому матеріалі:

За прибирання вулиць, проїздів, загальноміських тротуарів, а також територій загального користування відповідає департамент комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради. Начальник відділу утримання будинків та прибудинкових територій Павло Кедись каже, що до настання зими вони повністю підготувалися.

— За необхідності підпорядковані нам управляючі компанії можуть залучити 21 одиницю техніки для механічного прибирання проїздів та 230 працівників комплексного прибирання для очищення тротуарів, виходів з під’їздів та посипки територій протиожеледною сумішшю, — розповідає Павло Кедись.

Посипати вулиці у Вінниці цьогоріч будуть протиожеледною сумішшю. До її складу входить сіль та відсів. Суміш управляючими компаніями, за словами Кедися, підготовлена в повному обсязі.

— У випадку неякісного прибирання чи посипки територій мешканці можуть звертатися на Цілодобову варту, безпосередньо до управляючих компаній та до департаменту житлового господарства, — говорить посадовець. 
 

Читайте також:

На Вінниччині бійці ДСНС ліквідували наслідки масованої атаки росіян

Ракетна атака ворога: ППО працювала на Вінниччині. Є пошкодження

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (2)
  • Валерій Світельський
    Коли б кожен вінничанин, що зранку іде на роботу, взяв торбинку солі чи піску, та помирав тротуар, то ожеледиці не було б.
  • Next
    Говорити можна що завгодно, а насправді слова з ділом НЕ сходяться.

keyboard_arrow_up