Працівникові АЗС, який продав алкоголь в нічний час, загрожує штраф від 6 800 до 13 600 гривень

Працівникові АЗС, який продав алкоголь в нічний час, загрожує штраф від 6 800 до 13 600 гривень
 • Патрульні Вінниці склали протокол на працівника АЗС, який порушив нещодавно введені правила торгівлі алкогольними напоями. 
 • Наказ про заборону продажу алкогольних напоїв з 22.00 до 06.00 вступив у силу 27 вересня і буде діяти до закінчення воєнного стану.

В ніч на 29 вересня патрульні побачили чоловіка, який вийшов із автозаправної станції з двома пляшками пива в руках. Трапилось це на вулиці Пирогова. На годиннику було близько другої ночі.

Начальник Вінницької обласної військової адміністрації напередодні підписав наказ про заборону продажу алкоголю з 22.00 до 06.00 на території Вінницької області. Документ вступив у силу 27 вересня і буде діяти до закінчення воєнного стану.

Працівник АЗС вчинив правопорушення, продавши алкогольні напої покупцеві. На нього патрульні склали протокол за частиною другою статті 156 (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями на територіях, заборонених законом, або в інших місцях, визначених рішенням відповідного органу місцевого самоврядування) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Відео дня

Санкція статті передбачає штраф від 6 800 до 13 600 гривень.

 

Читайте також:

Відзавтра на Вінниччині буде діяти заборона на продаж алкоголю з 22.00 до 06.00

Що робити, якщо випадково пошкодили товар в магазині? Пояснює фахівець

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (5)
 • Sergey Storog (Ja)

  А патрульним не цікаво що ця людина робила на вулиці під час коендантськоі години? Одразу видно що козачок був засланний,провокатор.А у оператора не виниклоніякого сумніву що людина прийшла (або приіхала)за пивом о другій ночі? Можливо його і патрульні підвезли.
 • Римский Александр

  Да запретите уже жить, чего уж мелочиться.

  За последнее время доходы нашего государства уменьшились. После того как был введён налог на воздух, вы стали меньше дышать! Это возмутительно! Молча-а-а-ать! Кроме того, вводится новый налог на осадки: за обыкновенный дождь — 100 лир, за проливной дождь — 200 лир, с громом и молнией — 300 лир. Молча-а-а-ать!
 • Александр Савчук

  Привіт із 90 х сухій закон тиняк лаве накосить як завжди благіми намірами дорога ........
 • Busko Oksana

  По селах контроль не хоче ніхто робити ☝️

  Sergey Storog (Ja) reply Busko Oksana

  В селі не можна- патрульних мало а гинделиків багато!

keyboard_arrow_up