«Жінка віку осені»: для літніх вінничанок влаштували тематичну фотосесію

«Жінка віку осені»: для літніх вінничанок влаштували тематичну фотосесію
  • У міському парку Для підопічних Вінницького міського територіального центру соціального обслуговування влаштували тематичну фотосесію «Жінка віку осені».

Як розповідає директорка Вінницького міського територіального центру соціального обслуговування Галина Бачинська, тема фотосесії була вибрана не випадково, адже жінка така ж красива та різнобарвна як осінь.

«Про жіночу красу можна говорити багато, адже вона нескінченна, а внутрішня краса жінки завжди відбивається в її очах. І незалежно скільки їм років, жінки ніколи не втратять свою красу, а просто перемістять її зі своїх облич в свої серця», — зазначає Бачинська.

Загалом у фотосесії взяли участь семеро підопічних Терцентру. Найстаршій моделі було за 80 років. Усі фото опрацьовує фотографиня Алла Іванченко.

Відео дня

«Такі фотосесії допомагають пенсіонеркам розкритися, побачити себе в іншому образі. Коли вони приходять до візажистів, то не знають, що на них очікує, — говорить фотографиня Алла Іванченко. — Для них це щось новеньке. Хтось із них ніколи в житті не дозволяв собі такого. А тепер вони починають потроху змінюватися, по іншому себе поводити. І так вони відчувають себе потрібними».

Відвідувачкам Терцентру дуже сподобалася фотосесія. Одна із учасниць сказала: «Завдяки цій фотосесії я отримала масу приємних вражень та чудовий настрій. Тепле осіннє сонце додавало позитиву».

Не скупіться на коментарі для цих прекрасних жіночок. Пишіть їх у коментарях під новиною.

Довідка

На початку вересня у Терцентрі відновили роботу різні гуртки для пенсіонерів. Вінничани похилого віку безкоштовно вивчають іноземні мови, займаються спортом та рукоділлям, відвідують літературний гурток тощо.

Більше інформації про гуртки та можливість реєстрації можна дізнатися за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 50. Або ж звертайтесь за номером: (0432) 67 05 90.

 

Читайте також:

Прогноз погоди на початок листопада: очікуються морози та опади

Ціна на електроенергію для населення залишиться незмінною

Слідкуйте за новинами Вінниці у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Коментарі (4)
  • Lyudmila Savluk

    Які красиві жінки👌 осінь їм дуже пасує - таки елегантна краса🥰
  • Ира Михайливська

    Яки шикарни жиночки
  • Ира Лебедева

    Які милі і гарненькі! Дай Боже багато років життя, натхнення і невтихаємого блиску в очах!🌹🌹🌹🌹🌹
  • Іщенко Людмила

    Дуже гарні фото, молодці

19:20 Видатні лікарі, смертельні епідемії, цікаві медзаклади. Тест про минуле й сучасне вінницької медицини 19:12 «Ти за побратима хвилюєшся більше, аніж за себе»: воїн з позивним «Крава» розповів про війну play_circle_filled 18:05 Дані про COVID: зареєстрували два летальних та понад 100 нових випадків photo_camera 17:12 На Донеччині загинув військовий з Козятинської громади photo_camera Від читача 11:43 Ексклюзив від програми "Гроші" - як працює схема по контрабанді сигарет 16:20 На «зебрі» по Ващука легковик збив жінку-пішохода. Потерпіла в лікарні 15:17 У Вінниці парубок обібрав військового. Вкрав 16 тисяч гривень та речі 14:18 70 відбитих атак та 630 знищених окупантів: про 401 день війни photo_camera 13:11 У Вороновиці в ДТП потрапив «Запорожець». Водія госпіталізували 12:47 До Вінниці приїхав перший з нової партії швейцарський трамвай. Як він виглядає? play_circle_filled 12:12 Вінниця в Instagram. Кращі фото за тиждень, що минає 11:59 До нас завітав квітень: яку погоду цього місяця чекати українцям play_circle_filled photo_camera 11:01 Виносить поранених під обстрілами: історія бойового медика «Бамблбі» 10:03 Засудили козятинчанина, який напідпитку вбив сокирою сусіда 09:15 Магнітні бурі у квітні 2023: календар небезпечних дат та як вберегти здоров'я play_circle_filled 09:00 З 1 по 5 число - час передати показання лічильника газу (Новини компаній) 08:04 Сьогодні вітайте Софію та Дарину. Історія, заборони і прикмети 1 квітня 21:01 Підзарядка від сонця: продовжують модернізовувати систему оповіщення 20:06 Великодні майстер-класи для вінничан 13+. Розклад подій на квітень 19:32 На війні загинув 27-річний Сергій Шемета. Вінничан просять створити «живий коридор» photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up