Перший пішов: вінничанина оштрафували на 20 тисяч гривень за відмову від маски

Перший пішов: вінничанина оштрафували на 20 тисяч гривень за відмову від маски
  • У Вінницькому палаці дітей та юнацтва імені Лялі Ратушної чоловік влаштував скандал. Він відмовлявся одягнути маску на обличчя. За це суд наклав на порушника карантину величезний штраф.

Вінницький міський суд Вінницької області виніс рішення щодо порушення карантину в закладі, де перебувають діти. Про це повідомляють у прес-службі відомства.

«Вінницький міський суд Вінницької області розглянув справу про притягнення вінничанина до адміністративної відповідальності, передбаченої ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме недотримання правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм», — йдеться у повідомленні.

Відомо, що чоловік у приміщенні Вінницького міського палацу дітей та юнацтва імені Лялі Ратушної розпочав конфлікт та відмовився одягнути маску на обличчя.

Відео дня

Палац дітей та юнацтва планують утеплити

«У ході конфлікту вінничанин проігнорував вимогу прибулих працівників поліції одягнути засоби індивідуального захисту і пред’явити документи, що посвідчують його особу», — зазначають у суді.

Вінницький міський суд Вінницької області у цій справі визнав чоловіка винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 44-3 КУпАП та постановив застосувати до нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 1200 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 20 400 гривень, а також стягнути з правопорушника на користь держави судовий збір у розмірі 420,40 гривень.

«Суддя зауважив, що нехтування вимогами щодо карантину людей у закладі, де перебувають діти, свідчить про особливий цинізм вчиненого правопорушення», — йдеться у повідомленні пресслужби Вінницького міського суду Вінницької області

 

Читайте також:

Дві смерті за добу від коронавірусу на Вінниччині: цифри по районах

Дані по COVID на 10 листопада: в Україні +10 179 випадків. Скільки на Вінниччині?

Нові дані по COVID-19: яка ситуація в Україні та на Вінниччині на 9 листопада?

На апаратах штучної вентиляції легень та кисневій підтримці знаходяться 460 вінничан

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (5)
  • Ivan Supryaga
    Це наслідок незнання законів людиною. Незнання законів не звільняє від відповідальності, а знання ЗВІЛЬНЯЄ. Був би він юридично грамотним, надіслав би обгрунтоване ЗАПЕРЕЧЕННЯ протоколу про порушення карантину до суду на підставі низки статей Конституції та Закону України про захист населення від інфекційних хвороб, то рішення суду було б інакшим. Люди, які після складення протоколу надсилали таке заперечення, вигравали суд і визнавалися невинними. Якщо він себе не визнав винним, також можна оскаржити рішення суду у вищій судовій інстанції. Є люди, які після накладеного таким судом штрафу подавали апеляцію в наступну судову інстанцію, рішенням якої штраф скасовувався.
    До речі, стосовно нещодавно прийнятого закону 3890 про штрафи за відсутність масок, який надає право поліціянтам штрафувати без рішення суду також вкину своїх 5 копійок. Поки його не підписав Зеленський, він не набув чинності. Щоб набув чинності, його не лише повинен підписати президент. Також необхідно його оприлюднення у газетах "Урядовий Кур'єр" (Кабінет Міністрів) та Голос України (Верховна Рада). І лише тоді, коли цей закон підпише Зеленський і буде оприлюднено у цих державних газетах, він набуде чинності, а поліція матиме повноваження накладати штрафи за порушення карантину без рішення суду. Оскільки Зеленський зараз на лікарняному, підписання цього закону відкладено на невизначений термін, а отже поліція поки що НЕ МАЄ повноважень самостійно штрафувати громадян за порушення карантину.
  • Читач68
    Все правильно!!!Так і має бути!Порушників потрібно штрафувати!
  • Ruslan Fawkes
    Дибилизм
  • Ols Kat
    Так суды ж завалены делами, как это суд так быстро рассмотрел это дело?
    Людмила Громова reply Ols Kat
    Для показухи.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Хлороформ, амоній і залізо знайшли у воді жителів Вінницького регіону 20:23 Від ринку Каліча до Муніципального: історія Вінницьких базарів у фото та фактах photo_camera 20:02 Заборонений лівий: на Хмельницькому шосе встановили обмежувальні стовпчики 19:19 Плавання, гандбол і не тільки: що доступно дітям і дорослим у спорткомплексі «Аква-Він» Від читача 13:08 Поліцейські екстрадували організатора злочинної групи паліїв, який переховувався за кордоном 19:02 В центрі міста з’явиться окрема смуга для громадського транспорту. ОПИТУВАННЯ 18:03 Масове отруєння в Калинівці: після шаурми в лікарні опинилося 25 людей, серед них семеро дітей 17:45 Троє дітей без даху над головою: у Крушинівці дрон знищив будинок родини 17:12 «Щоб не робив, бачу пораненого сина»... 14 дронів з іменами Героїв полетіли до бійців «Азову» 16:18 У Вінниці завершують реконструкцію Соборної. Тролейбуси змінять графік руху 15:34 Керівницю «Вінницязеленбуд» внесли до реєстру корупціонерів. Хто тепер керує підприємством? 14:52 У сервісному центрі Вінниці вперше зареєстрували гірничого велетня. Спецтехніка отримала номер 00001 14:24 У Вінниці планують відкрити нові заклади освіти. Де та які саме? 14:08 Липневі тури від Офісу туризму: музей трамвая, пошуки дзену і смарагдова вода чекають на вінничан 12:54 Вінницьку прокуратуру очолив Олег Ткаленко — прокурор з мільйонними статками 12:02 Героя України Максима Устименка, який загинув у бою на F-16, чекали вдома на Вінниччині photo_camera 11:06 У Вінниці врятували жінку з раком і тяжкою хворобою серця. Медики провели комбіновану операцію 10:40 Де замовити смачний торт, печиво та інші солодощі у Вінниці (партнерський проєкт) 10:08 Поліцейський зробив пропозицію випускниці просто на сцені медуніверситету play_circle_filled 09:46 Оперативна інформація для вінничан: де і чому не буде світла та води 1 липня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up