Перша врятована тварина у 2020 році. На Ватутіна з колодязя дістали собаку

Перша врятована тварина у 2020 році. На Ватутіна з колодязя дістали собаку
  • Цьогоріч рятувальники продовжили допомагати тваринам, які потрапили у біду. 
  • Першим у цьому році її потребував риженький песик.

Маленьке цуценятко опинилося у каналізаційному колодязі, що на вулиці Ватутіна у Вінниці. Про це у Фейсбук пише Головне управління ДСНС України у Вінницькій області. 

Перша врятована тварина у 2020 році. На Ватутіна з колодязя дістали собаку, фото №1 на сайті 20minut.ua

— Скуління песика та його мами, яка чатувала на своє дитя біля колодязя, привернуло увагу небайдужого вінничанина, який саме вигулював свого собаку. Зазирнувши у колодязь, чоловік побачив брудне цуценя, яке знаходилося у воді та гіллі на глибині каналізаційного люка, — йдеться у повідомленні.

Відео дня

Перша врятована тварина у 2020 році. На Ватутіна з колодязя дістали собаку, фото №2 на сайті 20minut.ua

Вінничанин викликав рятувальників, а ті допомогли тварині: за допомогою драбини дісталися до тварини та витягли її назовні.

Перша врятована тварина у 2020 році. На Ватутіна з колодязя дістали собаку, фото №3 на сайті 20minut.ua

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up