Опублікували рейтинг безпечності облцентрів. На якому місці Вінниця?

  • Оприлюднили рейтинг безпечності українських міст, показники якого вражають.
  • В Вінниці зафіксували злочинів в 70 раз більше, ніж в Хмельницькому.
Опублікували рейтинг безпечності облцентрів. На якому місці  Вінниця?

Найбільш безпечним обласним центром України визнали Хмельницький, одразу за ним йдуть Тернопіль, Чернівці, Чернігів та Івано-Франківськ. І лиш потім на шостому місті – Вінниця.

У п’ятірку найнебезпечніших міст потрапили Запоріжжя, Кропивницький, Київ, Севєродонецьк та Миколаїв. Таким є рейтинг безпечності обласних центрів України, який оприлюднив Інститут суспільно-економічних досліджень.

«На позицію міста в рейтингу впливала кількість правопорушень та думка городян щодо рівня власної безпеки», - розповіла експерт з макроекономічної політики Інституту суспільно-економічних досліджень Крістіна Аврамченко.

Згідно досліджень, в Хмельницькому зафіксували лише 2,2 кримінальних правопорушень на 10 тисяч людей, в Вінниці цей показник склав аж 156,2 правопорушень.

За її словами, люди сприймають по різному стану безпеки в місті. Їх відчуття не завжди співпадають із об’єктивними даними щодо кількості кримінальних правопорушень.

"Наприклад, в Івано-Франківську, Вінниці і Херсоні кількість кримінальних правопорушень приблизно однакова: від 150 до 165 на 10 тис. осіб. Проте, городяни почуваються по-різному. У Вінниці та Івано-Франківську безпечніше, а у Херсоні значно менш безпечно", – розповідає експерт.

Варто нагадати, що в минулому році найбезпечнішим містом визнали Чернівці. Друге місце посів Луцьк, Вінниця - третя у рейтингу. 

Довідка: Рейтинг безпечності облцентрів є результатом співставлення даних Третього всеукраїнського муніципального опитування мешканців обласних центрів, проведеного на замовлення Міжнародного Республіканського Інституту (ІRI) та статистики щодо кількості кримінальних правопорушень.

Читайте також: Вінничани назвали своє місто найкращим для життя (Рейтинг міст України)
Вінницю назвали містом з найкращою транспортною інфраструктурою
 

Коментарі (1)
  • Next

    Якщо в Хмельницькому зафіксували лише 2,2 кримінальних правопорушень на 10 тисяч людей, а  у  Вінниці цей показник склав аж 156,2 правопорушень, то однозначно треба ставити питання про негайну заміну керівництва поліції.
20:08 Більше «не бурса». Які плюси та мінуси має профтехосвіта у Вінниці photo_camera 18:07 Проїхали на моноколесі з центру до залізничного вокзалу. Як воно? photo_camera 18:00 Ваша безпека закордоном: що потрібно знати, аби не стати жертвою шахраїв? 17:44 Тисяча присідань та сотні віджимань: молодь змагалася на набережній «Рошен» photo_camera 17:09 «В сім’ї вольній, новій»: на шевченківське свято завітають гості з Європи та Азії 17:04 Вінницька «Радість» вражала на міжнародному танцювальному фестивалі у Прибалтиці 16:25 Пішов з будинку-інтернату та зник. На Вінниччині шукають 73-річного Михайла 15:01 Сім років за гратами проведе вінничанин, який забив до смерті матір чотирьох дітей 14:28 У Калинівці підприємець незаконно привласнив командний пункт цивільної оборони 13:32 У Вінниці з’явилася ще одна підвищена «зебра». Велосипедисти вимагають нанести вело-розмітку photo_camera 13:17 Хуторянські побили демобілізованого під «Планета Мода-Бар». Хлопець у комі 13:11 За не вказаних 300 тисяч — 3 тисячі штрафу. Депутата міської ради притягли до відповідальності 12:50 В Кипоровому Яру на Вінниччині буде відновлено криївку повстанців доби УНР (Прес-служба Вінницької обласної Ради)

«Подорожуй безпечно, працюй безпечно, навчайся безпечно» – з такою ініціативною виступили 22 травня представники організації...

У Вінниці пройде міжнародне Шевченківське літературно-мистецького свята «В сім’ї вольній, новій». На захід приїдуть гості...

Нещодавно ансамбль танцю «Радість» своє відзначив 20-річчя. За цей час він став одним із кращих дитячих творчих колективів...

У Вінницькому районі не розминулись Dacia та Mercedes. Загинув один із водіїв.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up