Небо під захистом: «Повернись живим» та Нова пошта передали ЗСУ новітні носимі комплекти зв'язку

Небо під захистом: «Повернись живим» та Нова пошта передали ЗСУ новітні носимі комплекти зв'язку
  • Фонд  допомоги армії «Повернись живим» спільно з Новою поштою передали Повітряному командуванню «Центр» четверту партію обладнання, зібраного в рамках проєкту «Запакуй небо — прокачай ППО».
  • Завдяки цій ініціативі українські захисники отримали 10 новітніх носимих комплектів зв'язку та управління (НКЗУ), що значно посилить їхню мобільність та ефективність у боротьбі з ворожими ракетами та дронами.

Бійці Повітряного командування «Центр» боронять Київ, Полтаву, Вінницю, Житомир, Черкаси і решту міст та сіл у центральній частині країни від ворожих ракет та дронів.

Нова ера ППО: мобільність та захищеність

Носимі комплекти зв'язку та управління (НКЗУ) — це революційне рішення, розроблене спеціалістами «Повернись живим» з урахуванням викликів російсько-української війни.

Відео дня

Кожен комплект вагою до 60 кг легко розкладається у мобільний командний пункт, оснащений робочими місцями для військових, меблями, телевізорами, ноутбуками, захищеним зв'язком та іншим необхідним обладнанням. Вартість одного комплекту — понад 1 мільйон гривень.

— Носимі комплекти зв'язку та управління — це поєднання кращих якостей рухомих і стаціонарних пунктів управління. З одного боку, вони забезпечують мобільність і безпеку, а з іншого — не мають обмежень щодо кількості робочих місць чи обладнання. Їх швидше розгортати, вони зручні для використання на звільнених територіях. Маючи в арсеналі такі засоби, підрозділи ППО будуть більш захищені та ще ефективніші, — говорить консультант «Повернись живим» Олексій Дубинка.

«Запакуй небо — прокачай ППО»: комплексна допомога ЗСУ

Передача НКЗУ стала завершальним етапом проєкту «Запакуй небо — прокачай ППО», в рамках якого фонд «Повернись живим» та Нова пошта зібрали 330 мільйонів гривень.

Завдяки цій ініціативі Повітряне командування «Центр» отримало:

  • комплексні апаратні зв'язку (КАЗи) — прохідні вантажівки, що слугують «нервовою системою» ППО, супроводжуючи протиповітряні ракетні комплекси,
  • телекомунікаційні комплекти — рюкзаки з усіма необхідними видами зв'язку для мобільних вогневих груп, що роблять їх автономними та забезпечують координацію дій.

Окрім НКЗУ, підрозділи ППО також отримають рухомі командні пункти на базі прохідних вантажівок, що дасть можливість командувати військами під час руху.

Захист українського неба — спільна справа

— Нова пошта пишається тим, що спільно з «Повернись живим» змогла зробити значний внесок у посилення протиповітряної оборони України. Завдяки небайдужим українцям, які долучилися до проєкту «Запакуй небо — прокачай ППО», ми закупили та передали ЗСУ новітнє обладнання, що допоможе їм захищати наше небо від ворожих загроз, — зазначає Олена Плахова, директорка з управління репутацією Нової пошти.

Проєкт «Запакуй небо — прокачай ППО» став яскравим прикладом єднання українців заради спільної мети — захисту Батьківщини. Завдяки спільним зусиллям Фонду «Повернись живим», Нової пошти та небайдужих громадян українське небо стає все більш захищеним.

 

Читайте також:

«Приїхали вчасно — у них закінчилися дрони». 60-та поїздка волонтерів з Шаргорода до військових

У Гайсині відкрили пам'ятну дошку на честь загиблого льотчика Сергія Колісніченка

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Юля

    Нічого собі ,дасть Бог попаде хлопцям ,походу владіще ще не спи👐здило.Бо що хлопцям має прийти то воно пропадає а дігінірати нажераються і багатіють.

keyboard_arrow_up