Нацгвардійці у Вінниці відбили напад на КПП і штаб військової частини

Нацгвардійці у Вінниці відбили напад на КПП і штаб військової частини

Перевірку готовності до виконання службово-бойових завдань під час виникнення раптових ситуацій провели у військовій частині 3008 Національної гвардії України.

Інформацію про навчання повідомив солдат Серафім Білик. За його словами, черговий підрозділ відпрацьовував порядок дій під час збройного нападу на об’єкти військової частини – контрольно-пропускний пункт та штаб частини.

-Черговий підрозділ призначається з метою бойового застосування, - пояснив нацгвардієць. – Тому військовослужбовці мають діяти, як єдиний механізм – чітко і злагоджено.

Нацгвардійці у Вінниці відбили напад на КПП і штаб військової частини, фото №1 на сайті 20minut.uaБоєць також надав зроблені ним під час навчань фотознімки. Дізнатися про підсумки тренувань журналіст «20 хвилин» мав намір у керівництва частини. Однак на телефонні дзвінки ніхто не відповів

Відео дня

Нацгвардійці у Вінниці відбили напад на КПП і штаб військової частини, фото №2 на сайті 20minut.uaНацгвардійці військової частини 3008, які відбили несподіваний "напад" на контрольно-пропускний пункт і штаб своєї частини.

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Задунайский Торонтуй
    — Смотри, вон неуловимый Джо скачет!

    — Вижу, а почему он неуловимый?

    — Да кому он нахрен нужен!

keyboard_arrow_up