Міжнародну доставку посвідчення водія здійснюють у 17 країн Європи

Міжнародну доставку посвідчення водія здійснюють у 17 країн Європи
  • Однією з популярних послуг сервісних центрів МВС є обмін посвідчення водія.
  • Вона актуальна для багатьох водіїв не тільки на території України, а й серед співгромадян, які були вимушені тимчасово виїхати.

У зв’язку з великим попитом, з 19 січня 2024 року запускається міжнародна доставка посвідчення водія ще у п'ять країн: Болгарію, Францію, Нідерланди, Туреччину та Австрію.  Про це повідомляє Головний Сервісний центр МВС. 

— За майже три місяці від запровадження сервісу, отримали вже близько трьох тисяч заявок на виготовлення водійських документів. Найбільший попит у Польщі. Замовлення можна зробити в декілька кліків. Міжнародна доставка здійснюється у терміни близько 15-ти днів, — зазначив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко у своєму  Telegram-каналі.

Ця послуга актуальна для тих осіб, які хочуть обміняти своє посвідчення отримане вперше на два роки, загубили чи пошкодили, або змінили персональні дані.

Відео дня

Щоб замовити міжнародну доставку, необхідно увійти в Кабінет водія. Далі авторизуватись та виконати такі дії:

  • вказати причину обміну посвідчення,
  • обрати міжнародну доставку,
  • ввести адресу отримання замовлення,
  • сплатити за послугу.

Далі заявка на обмін надходить до сервісного центру МВС та обробляється адміністратором. Виготовлене посвідчення водія забирає ДП «ІНФОТЕХ» та передає Укрпошті. Поштовий оператор відправляє за кордон готовий документ на вказану адресу. Міжнародна доставка здійснюється близько 1ти днів.

Орієнтовна вартість посвідчення водія — 515 гривень за бланк та адмінпослугу. Логістичні витрати поштовим перевізником за кордон — 960 гривень.

Нагадаємо, що міжнародна доставка посвідчення водія доступна у такі країни Європи: в Польщу, Німеччину, Угорщину, Молдову, Словаччину, Румунію, Іспанію, Литву, Латвію, Естонію, Чехію та Італію. 

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисна інформація доступна на сайті.

 

Читайте також:

Стала відома позиція українського закордонного паспорта в міжнародному рейтингу

Що може зіпсувати відпустку для військового? Про ситуації в мирному житті, які роздратують

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up