Сьогодні, 4 грудня, Міжнародний день обіймів. Епідемія коронавірусу внесла свої корективи та тепер обійматися небезпечно.
Людям дуже необхідні обійми. Наприклад, маленькі дітки прагнуть батьківського тепла. Тактильний контакт потребують і тварини.
Які відчуття дають нам обійми
Коли нас обіймають, ми відчуваємо захищеність.
Крім того, під час цього процесу виробляється окситоцин, який допомагає боротися з тривожністю.
Обійми зі знайомою людиною знімають біль та дарують відчуття ейфорії, завдяки ендорфінам, які виробляються в цей момент.
Учені з Каліфорнійського університету довели, що команда має більші шанси на перемогу, якщо між її членами більше обіймів.
Дослідники з Університету Карнеги – Меллона говорять, що хворі, які отримували більше обіймів, мали менш виражені симптоми та швидше одужували.
У стосунках дуже важливо часто обійматись, адже це запорука щастя!
Під час епідемії коронавірусу зявилося навіть поняття «тактильний голод». Це коли людина отримує меншу кількість бажаних дотиків. Це впливає на психічне здоров'я.
Ми стали менше обійматися, щоб зменшити розповсюдження COVID-19.
Відео дня
Як обійматися безпечно
Уникайте обіймів, якщо людина має симптоми COVID-19,
Уникайте дотиків до літніх людей та людей з групи ризики. Їх безпека найголовніша.
Носіть маску.
Дезінфікуйте руки до і після обіймів.
Цікаві винаходи для обіймів
Обійми найкращі ліки від усіх хвороб. Людство вигадало декілька цікавих пристосувань, щоб зробити їх максимально безпечними. Канал 24 показав найпоширеніший спосіб.
«Станції обіймів»
Hug station — це альтернатива, яка дозволяє обіймати з близькими людьми. Такі «станції» встановлюють біля лікарень, а також біля будинків для літніх людей.
Станція для обіймів / Фото fox2detroit.comЩоб убезпечити людей похилого віку / Фото globalnewsТакі станції можна зробити і вдома / Фото nypost.com