Міжнародний день обіймів: як вплинув на звичку коронавірус та чи можна обійматися безпечно

Міжнародний день обіймів: як вплинув на звичку коронавірус та чи можна обійматися безпечно
  • Сьогодні, 4 грудня, Міжнародний день обіймів. Епідемія коронавірусу внесла свої корективи та тепер обійматися небезпечно.

Людям дуже необхідні обійми. Наприклад, маленькі дітки прагнуть батьківського тепла. Тактильний контакт потребують і тварини.

Які відчуття дають нам обійми

  • Коли нас обіймають, ми відчуваємо захищеність.
  • Крім того, під час цього процесу виробляється окситоцин, який допомагає боротися з тривожністю.
  • Обійми зі знайомою людиною знімають біль та дарують відчуття ейфорії, завдяки ендорфінам, які виробляються в цей момент.
  • Учені з Каліфорнійського університету довели, що команда має більші шанси на перемогу, якщо між її членами більше обіймів.
  • Дослідники з Університету Карнеги – Меллона говорять, що хворі, які отримували більше обіймів, мали менш виражені симптоми та швидше одужували.
  • У стосунках дуже важливо часто обійматись, адже це запорука щастя!

Під час епідемії коронавірусу зявилося навіть поняття «тактильний голод». Це коли людина отримує меншу кількість бажаних дотиків. Це впливає на психічне здоров'я.

Ми стали менше обійматися, щоб зменшити розповсюдження COVID-19.

Відео дня

Як обійматися безпечно

  • Уникайте обіймів, якщо людина має симптоми COVID-19,
  • Уникайте дотиків до літніх людей та людей з групи ризики. Їх безпека найголовніша.
  • Носіть маску.
  • Дезінфікуйте руки до і після обіймів.

Цікаві винаходи для обіймів

Обійми найкращі ліки від усіх хвороб. Людство вигадало декілька цікавих пристосувань, щоб зробити їх максимально безпечними. Канал 24 показав найпоширеніший спосіб. 

  • «Станції обіймів»

Hug station — це альтернатива, яка дозволяє обіймати з близькими людьми. Такі «станції» встановлюють біля лікарень, а також біля будинків для літніх людей.

Станція для обіймів / Фото fox2detroit.com
Щоб убезпечити людей похилого віку / Фото globalnews
Такі станції можна зробити і вдома / Фото nypost.com

 

Читайте також:

Введення у храм Пресвятої Богородиці: про свято, традиції та прикмети

Сьогодні вітаємо Анатолія та Григорія. Історія та прикмети 3 грудня

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 5 по 12 травня, які ви могли пропустити 20:03 Історія Вищеольчедаєва, яка оживає серед палаців і природи 19:07 Медика із Калинівки Олег Раковський відзначили державною нагородою за порятунок бійців на фронті 18:09 У Буші стартував мистецький проєкт «Мальована хата» Від читача 19:44 Українці за кордоном 17:33 Як ШІ бачить мам у вигляді міст Вінниччини? Створили зображення за допомогою чату GPT 17:09 Залізничні вокзали стали ближчими: на мапі безбар’єрності — вже 53 об’єкти, зокрема і Вінниця 16:10 У Вінниці почали дбайливу реставрацію мозаїк на фасадах будівель 15:34 «Мама Майя» і «мама Розалія»: як назвали поїзди з Вінниці в День матері 15:08 У Хмільницькому міськрайонному суді відбулися кадрові зміни: у відставку пішов Михайло Войнаревич 13:31 Майже 82 тисячі нових ФОПів відкрилися від початку року: скільки на Вінниччині? 13:06 У Погребищі пройдуть змагання для ветеранів війни в межах обласних ігор «Незламні Вінниччини» 11:32 Чи актуальна ще комендантська година у Вінниці? Ми запитали 10:40 Екскаватор біля Ладижина вигорів вщент — водій дивом не постраждав 10:05 На Соборній водій Peugeot збив велосипедиста. Хлопця забрали до лікарні play_circle_filled 09:05 Вінниця прощається з 28-річним морпіхом Олексієм Іщуком 08:14 Сьогодні відзначають День матері. Історія, заборони та прикмети 11 травня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up