Містяни з електрокосами VS зарості “Хіміка”: таким чистим парк ще не був

Містяни з електрокосами VS зарості “Хіміка”: таким чистим парк ще не був

Це був ще той триллер: тридцять вінничан із п'ятьма електрокосами проти усіх непролазних заростей “Хіміка”. Якщо спойлерити, то перемогли люди. 20minut бачили, як містяни трощили шістнадцятирічні хащі і приводили парк до ладу.

 

Віталій, один із учасників суботника, розповідає - їх міні-група із шістьох людей прийшла до “Хіміка” ще об 11 годині ранку. Загальний же схід відбувся о 16.00

 - Усе почалося після заяв міськради - мовляв, до парку стільки років не було нікому діла. Але ж і чиновникам не було до нього діла стільки років. Якщо ви приходили вранці, ви бачили - тут усе настільки заросло травою та лопухами, що просто жах.Містяни з електрокосами VS зарості “Хіміка”: таким чистим парк ще не був, фото №1 на сайті 20minut.uaЖінка, вдягнута у вихідну одежу, збирає граблями траву. Каже - живе на Пирогова, але проходячи повз суботник - не залишилась байдужою і вирішила допомогти.

 - Цей парк не прибирали 16 років - я вам скажу. Вже можете вірити моїм словам - живу навпроти парку із самого дитинства. Оці кущі та хащі - його звичайний стан протягом цих років, - розповідає Тетяна Попович, мати Сергія Поповича, який не так давно підняв громадськість проти імовірного будівництва церкви на території зони відпочинку. Містяни з електрокосами VS зарості “Хіміка”: таким чистим парк ще не був, фото №2 на сайті 20minut.ua Тетяна каже - вже не раз просили міськраду, щоб у парку зробили освітлення, поставили лавки. Але - марно.

  -Вже було два листа, де мій син Сергій Попович просив привели до ладу парк. Але поки люди не зібралися й не навели лад самотужки, ніхто тут нічого не робив, - зауважує Тетяна.

Previous Next

Містяни з електрокосами VS зарості “Хіміка”: таким чистим парк ще не був, фото №3 на сайті 20minut.uaМістяни з електрокосами VS зарості “Хіміка”: таким чистим парк ще не був, фото №4 на сайті 20minut.ua Влаштувати суботник містяни вирішили на громадських слуханнях 7 червня

 - Ми збираємося влаштовувати тут дитячі заходи. У нас вже є спонсори, намітки. Але спершу треба привести “Хімік” до належного стану.

Чотири години відбувалося генеральне прибирання парку. Містяни з електрокосами VS зарості “Хіміка”: таким чистим парк ще не був, фото №5 на сайті 20minut.uaПоки що вдалося лише прибрати його частину, тому в планах у громади - ще один суботник. А поки що усе сміття містяни позносили до сміттєвоза, який надав “ЕкоВін”. І в результаті парк - не впізнати.

Огляд 360 градусів - на одній стороні парку "Хімік" ще неприбрано, на іншій вже чисто.

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)

keyboard_arrow_up