«Люди не завжди дякують, а собаки завжди»: вінничанка підгодовує безпритульних псів

«Люди не завжди дякують, а собаки завжди»: вінничанка підгодовує безпритульних псів
  • Світлана із Вінниці уже декілька років підгодовує собак на вулицях міста. 
  • Жінка каже, що це потрібно тваринам, та щодня варить їм великі каструлі каші.

Почалося усе з ремонту машини на СТО. Тоді жінка і вперше побачила своїх підопічних. Нині вони уже, як друзі.

— У знак подяки собаки лижуть мені руки. Вони знають мене, знають навіть звук моєї машини. Люди не завжди дякують, а собаки завжди, — каже Світлана Пономарь.

Відео дня

Допомагати тварина жінка навчає і свого онука. Хлопець залюбки допомагає бабусі.

— Ми всю їжу, яку не доїдаємо, збираємо для собак. Я роблю це, бо мені приємно їм допомагати, — каже Даніель Волинець.

У Вінниці під час карантину на вулицях побільшало бездомних тварин, а охочих допомагати їм навпаки — стало набагато менше. Причина цієї байдужості нема значення, адже хвостаті щодня хочуть їжі та турботи.

 

Читайте також:

Подільський зоопарк чекає на відвідувачів. Чи змінилась вартість квитка?

У парку Дружби народів безкоштовно консультуватиме ветеринар

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (6)
  • Богдан Черевко
    коли я писав перший комент я ще не додивився відео до кінця...   подивіться на тих собацюр  та на їх звірячі інстинкти  на 2:30 хвилині відео.  вони добрі та ласкаві до бабулі яка їх годуе  а оператор який хотів підійти ближче щоб краще засняти  одразу отримав порцію гавкатні та оскалу   та ще й  не маленького цуцика  а великого пса!!!   як ви гадаете?  коли ця свора буде жерти ту кашу а поруч буде проходити необачна мамаша, триндіти по телефону з подружкою а три метри від неї буде маля їхати не велосипеді чи самокаті...???    хіба винне маля у тому що в місті цивілізованному начебто його покалічить пес безпритульний якого прикормила бабка через свою занадто велику любов до тваринок!???   хто буе в цьому винен??   і до кого будуть йти жалітися батьки через те що їх дитинка заїкою лишиться чи з перекошеним лицем!?  я впевнений на 100%  що недай боже  але в такому випадку бабка відхреститься від тих хвостатих в одну мить! але вже буде пізно! задумайтесь!!!
  • Микола
    Чим більше пізнаю людей,тим більше люблю собак.Собака не людина-не зрадить ніколи.А юри і кепи,коменти яких на сайті, прості невдахи по життю які свою злість і нанависть виплескують від вітсутності ласки і тепла.Коли погано-поспілкуйся з собакою і багато чого зрозумієш.А з Даніеля виросте настоящий Мужик,з великої букви який не зрадить нікого ніколи і по життю йому за це буде Божа благодать.
    Богдан Черевко reply Микола

    Я аж ніяк не відношу себе до невдах, але я категорично проти подібних прикормлювань  собак на вулицях нашого міста!!!   А тепер поясню чому!   Не полінуйтесь та підійдіть до центрального входу в ринок УРОЖАЙ  та постійте там хвилин 15  особливо рекомендую після 6 вечора.  це майже центральна вулиця міста та дуже жваве місце...   я пив каву в машині  і помітив  що прикормлені там блохасті собацюри без розбору налітають на проїжджаючи повз велосипеди.  одне діло коли там їде дядько 95 кг  який зможе носаками розігнати цю наволоч, а коли це їде школяр на ролах або велі  чи самокаті????  від страху впаде, заб"е лоба а з верху то блохасте ще й погризе...   і це европейське місто?   я завжди раджу таким людяним бабулям забирати цих собачок додому   та годувати в дома!  і виводити на двір  в ошійнику та на мотузку...   але    ....    всім нормальним людям хочу порадити бути дуже обачними на вулицях міста та в районах віддалених від людей. не будьте байдужими до ситуацій коли ви бачите  що безвідповідальні хазяїни тварин вигулюють їх із порушеннями правил вигулу! не соромтесь та викликайте поліцію!   та раджу не надіятись на випадок чи слова "не бойтесь  он такой пусик  он не укусит! "   не стане на заваді  щось з цілого ряду спецзасобів !!!    а всім сердабольным зоофілам  я присвячую це відео!     https://www.youtube.com/watch?v=tRrW9-M0-r0

    юра reply Микола
    ой, боже, щасливчик по-життю прийшов)))
  • юра
    Йоб-ті бувають, як серед людей, так і серед тварин. Але серед людей їх набагато більше.
  • Кеп
    Баба допомагає розводити сказ,гельмінтів,токсоплазмоз та інші "приємні" "собачі радощі"
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
20:48 Тульчинщина прощається з Героєм Віталієм Загороднюком, який загинув у ДТП на Київщині 20:23 Які переваги і недоліки додатку «Резерв +» для військовозобов’язаних? Запитали в адвоката 19:18 Потужний вибух біля Житомира. Трасу в напрямку Києва перекрили play_circle_filled 18:57 Скутери, самокати, мопеди: у Вінниці різко зросла кількість ДТП за участю дітей Від читача 19:16 Лікування та реабілітації потрібні постійно 18:06 Вінничани, тримайтесь — антициклон Bettina несе справжню спеку 17:04 Відтік учнів за кордон: яке майбутнє чекає на освіту Вінниччини? 16:31 Допоможуть у тяжку хвилину: ритуальні послуги та товари, кафе та обіди на замовлення (партнерський проєкт) 16:03 На Соборній тестують нові інтегровані зупинки громадського транспорту 15:02 Смертельна ДТП під Жмеринкою: 43-річний водій загинув на місці, пасажир — у лікарні 14:59 Визначили призерок «колосівського» чемпіонату з пляжного волейболу 14:31 «Її постійно капають»: що пережила 16-річна дівчина після отруєння шаурмою в Калинівці 14:12 Жмеринчанин Володимир Горлей отримав почесну Грамоту Верховної Ради України 13:08 Затримали 18-річного закладника, який розповсюджував PVP-сіль 12:36 Бізнес під сонцем. Вінницькі підприємства встановили 37,5 тисяч сонячних панелей 11:54 Прикордонники зірвали масштабну спробу незаконного переправлення ухилянтів через Дністер play_circle_filled 11:25 У Калинівці спалах сальмонельозу через шаурму! Вже відомо про 29 хворих 10:48 За десять тисяч гривень забрали життя — суд засудив нападників до довічного і 12 років ув’язнення 10:15 Медогляд дітей, абітурієнтів: медичні центри Вінниці, що пропонують швидке та комфортне обстеження (партнерський проєкт) 10:12 Скасували вже 445 рішень: триває масштабна перевірка «інвалідностей» серед посадовців
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up