Конфлікт інтересів: жителі будинків по вулиці Порика не поділили дерева

 • До редакції звернулася жителька будинку №3 по вулиці Порика. Говорить, що у їхньому дворі незаконно вирубують всі дерева.
 • Журналіст побував на місці, поговорив із місцевими жителями, виконавцями робіт та дізнався, чому це відбувається.
Конфлікт інтересів: жителі будинків по вулиці Порика не поділили дерева

Журналіст приїхав на місце, щоб дізнатися подробиці події. Набираємо жінку, яка звернулася до редакції. Говорить, що зустріне нас. Через пару хвилин знайомимося із Ксенією Бородіною. Саме вона телефонувала до редакції.

– Це почалося з п’ятниці (12 січня - авт.) Приїхала машина з робітниками, які почали зрізати зелені та плодовиті дерева. І вони їх не обрізають, а повністю спилюють. Спочатку гілки, потім стовбур, – розповідає обурена Ксенія Бородіна. – Ці люди тут кола намотують, і як тільки жителі будинків починають непокоїтися, їдуть. Потім повертаються назад і продовжують.

Жінка говорить, що у п’ятницю з «порушниками» розмовляла її мати. Але ті навіть не сказали, з якої вони служби чи департаменту. Мовляв, дозвіл на вирубку є, а все інше неважливо.

Поки два чоловіки продовжували вирубувати верхівки дерев, журналіст поспілкувався із водієм підйомного крану. Чоловік на ім’я Петро розповів, що вони є працівниками департаменту міського господарства.

– У мене є документи на обрізання та омолоджування дерев. І ми не зрізаємо їх повністю, – розповідає Петро. – Тут була спеціальна комісія, яка провела обстеження стану зелених насаджень. Вони позначили дерева, які треба обрізати, а вже ми тут для самого обрізання.

У чоловіка справді виявилися документи, які затверджені заступниками директора департаменту міського господарства В’ячеславом Шестопалом та Віталієм Місецьким.

Шестопал поставив свій підпис під «Актом № 271» про обстеження стану зелених насаджень. А Місецький розписався під «Ордером №2» на видалення зелених насаджень.

За документами стає зрозуміло, що працівниками департаменту буде видалено 37 дерев біля житлових будинків №№ 1, 3 по вулиці Порика, №№ 42, 52 по вулиці 600-річчя, № 23 по вул. Грушевського. Замість знесених будуть висаджені нові дерева.

Приїжджає поліція. Три «копи» прямують до водія крану. Говорять, що надійшов виклик про вирубку дерев. Петро показує їм документи. Дивляться. Кажуть, що все нормально, вітають зі святами та їдуть далі патрулювати.

– Вчора так само поліція приїжджала, – подовжує чоловік. – А ми прості виконавці. Робимо все так, як хотіли жителі будинків.

Знаходимо жительку будинку №1. Саме біля цього будинку на той момент проходило обрізання дерев. Питаємо, чи дійсно вони цього хотіли.

– А яка різниця жителям будинку №3, що відбувається біля нашого будинку? Так, ми дійсно просили, щоб ці дерева вирубали, – дивується жінка, яка відмовилася назватися. – Деяким мешканцям ці дерева затуляють сонячне світло і у квартирах постійно темно. Тому ми писали заяку до ЖЕКу, а вже звідти нашу справу перенаправили до міськвиконкому.

Коментарі (47)
 • Руслана Кравченко

  Прошу  Юлию Бородину связаться со мной 0986544010
 • Ксенька Ванилька

  Коментар видалено...

  Студия Ремонта reply Ксенька Ванилька

  якщо Вас "не влаштовує" компетентність або професійність кореспондентів, не пишіть і не коментуйте. Навіщо поливати брудом? Таке враження, що Вам просто  нічим зайнятись? Ви тут дуже завзято обговорюєте проблему незаконних робіт по видаленню дерев, наголошуєте що закони порушені, а газети "куплені"... Проте сказане  Вами звинувачення на видання вважається наклепом, за це також, пані, згідно чинної нормативної бази є покарання. Тож вибирайте висловлювання.

  Михаил Курдюков reply Ксенька Ванилька

  Якщо у цьому виданні працюють некомпетентні та проплачені журналісти, то чого ж ви звертаєтеся до цієї редакції? Чому б вам не розібратися самостійно у тому, що ви називаєте ахінеєю? Чому ви не обговорите ці питання з жителями будинку №1, які стверджують, що писали заяву у відповідні інстанції?

  Якщо щось не збігається, то надайте докази та підстави розібратися. А то всі звикли, що їхні проблеми мають вирішувати інші. Перш за все,  у вирішенні проблеми зацікавлені ви, жителі тих будинків, а потім вже всі інші.

  Журналіст був на місті, взяв ваш коментар, взяв коментар виконавців і взяв коментар жителів будинку, біля якого зрізали дерева. І вони чітко пояснили, що їм вони заважають. Чи для того, щоб ви не писали цих коментарів, тут мала бути тільки ваша думка? Якщо так, то ось це і називається "проплаченість". Адже думки інших сторін не буди би враховані.

  Юлия Бородина reply Михаил Курдюков

  обращаться больше не будем. Порика 1 может и писали про свои деревья. По Порика 3 срезано 5 деревьев. Тоже по их просьбе?Разбираться надо досконально.

  Рудольф Кранц reply Юлия Бородина

  сколько из этих деревьев посадили ВЫ уважаемая? полагаю нисколько, чаще всего плюются и возмущаются те, кто в своей жизни палец о палец не ударил. Это, кстати относится и к Кравченко Руслане.

  Михаил Курдюков reply Юлия Бородина

  5 дерев. Тобто всі ці ганебні коментарі на адресу нашого видання, журналістів та редакторів через 5 зрізаних дерев?

  Галина Спиридонова reply Михаил Курдюков

  Поймите если бы газета писала их правду то все хорошо. По улице В.Пррика  5. , есть старшая по дому . Старшая по дому это выбранный человек жильцами дома для представления их интересов, решения вопросов которые касаются жизнеобеспечения дома, включая придомовую территорию . В Чем вопрос ? Люди хотят получать больше солнечного света и использовать меньше электроэнергии, хотят спокойно ходить во дворе не переживай, что упадет дерево или ветка на человека.

  Журналисты приехали написали все как есть.  Им что не надо было писать комментарий других людей? Вы типа житель Винницы а они нет? Вы можете высказываться а они нет? Хорошое дело. Все , что Вам неудобно, неугодно  проплачено?

  Юлия Бородина reply Михаил Курдюков

  из-за некомпитентности и искажения информации: нет конфликта интересов среди местных жителей, есть варварское отношение к зелёному  фонду Винницы в целом,а в нашем дворе конкретно. Если ВЫ ещё этого не поняли - меняйте профессию. С уважением и прощайте.
 • Галина Спиридонова

  Каждое дерево имеет свой жизненный срок, то что оно еще стоит не значит , что оно не несет окружающим людям, детям  опасность. Наши власти делают все правильно и спасибо им за это. Не страшно выпускать детей во двор. У меня во дворе дерево с виду крепкое ,здоровое упало хорошо, что на площадке деток . Спасибо властям большое за то , что делаю наш город безопасностным.

  Уважаемая Юлия если Вам не нравиться мнение других то газета сдесь не причем. Проверьте Вы себя на адекватность.

  Руслана Кравченко reply Галина Спиридонова

  Скоро будете показывать  детям деревья на картинках, и надевайте им противогазы скоро пригодятся. Согласно Приказа  173 МОЗ по санитарным нормам 40%  жилищной застройки должны составлять зеленые насаждения. И на улицу вообще опасно выходить там корь... Лучше сидеть дома, с закрытой форточкой, а то мало ли

  Галина Спиридонова reply Руслана Кравченко

  Так уважаемая ОСОБА  неизвестного пола. Ты мне не указывай где сидеть и с какой форточкой. Иди бери своего благоверного  и вперед на работу . Хоть будет чем заняться а то смотри умничать стала.  Не мучь людям мозг  своими истериками . Ты своим детям картинки показывай если ничего другого не научилась. Есть друзья у людей называются КНИГИ. Еще одни есть называется образование . Хотя ни с тем ни с тем  Вы не дружите это факт. Не может образованный, воспитаный человек врать о том,  что вынуждена была стать под дерево  , что бы люлька с людьми дальше не работала. Вы , что с себя жертву делаете убогая вы наша. Кто вас вынудил? Кому Вы нужна, посмотрите вокруг , люди благодарны за все, что для них делают. По-моему вас неплохо гнали люди со дворов! То вы , что любите это? Да? Вам нравится ? Может вам специальную литературу почитать , есть люди которые получают удовольствие от насилия и унижения, почитайте поробуйте. Или вы только постановы  научились кривоглазо читать? Может вам к врачу офтальмологу? Может у вас корь? Сидите дома.

  Руслана не виду Ваших фото на суботниках? Где Вы? Активиста Вы наша, что спинку гнуть когда дерево садить не очень хочется? Читаю вас и понимаю Да, вы точно собачек любите, точно. Собаке когда делать нечего она .... лижет. Вот и вы туда же ,  с кем повидешься таким и будешь.
 • Юлия Бородина

  Думала , что 20 мин - адекватная газета. Упали в моих глазах.

  Михаил Курдюков reply Юлия Бородина

  Тому що показали, що є й інші думки, окрім вашої?

  Юлия Бородина reply Михаил Курдюков

  Я- представитель нашего дома. Не все имеют возможность сказать лично вам своё мнение.

  Михаил Курдюков reply Юлия Бородина

  Тож ви, як представниця, і висловили свою думку. Ми, як бачите, її висвітлили. Але окрім вас, є й інші сторони, думки яких мають бути присутніми у цьому тексті.

  У вас взагалі дивні претензії. Що конкретно вас не влаштовує?
09:40 У Вінниці презентують унікальне видання «Словник Нового Завіту» play_circle_filled photo_camera 09:11 Увага! На вихідних у Вінниці буде перекрита частина доріг через напівмарафон 08:58 19-21 квітня у Вінниці пройшов ІІ Міжнародний пісенний фестиваль-конкурс «Золотий птах» (Новини компаній) 08:43 Курс валют у Вінниці на сьогодні, 24 квітня 2018 року photo_camera 07:35 Яку погоду чекати вінничанам 24 квітня. Прогноз photo_camera 22:32 Чотири пожежні екіпажі гасили загоряння в ТЦ біля Урожаю photo_camera 18:27 «Смачно, дорого, мало»: яким був третій Vinnytsia Food Fest photo_camera 18:08 На Вінниччині виявили наркопритон. Організував його екс-зек 17:58 Зелена миля, нова колія та бізнес-центри. Як змінять проспект Коцюбинського? play_circle_filled photo_camera 16:48 З вінницького аеропорту відкриють два нових рейси. Куди та коли? photo_camera 15:56 Вдала, що мертва. На Вінниччині затримали злочинців, які нападали на пенсіонерів photo_camera 14:30 Петиції: безплатний паркінг, зарядки та проїзд Соборною для електроавтомобілів 12:02 Ансамбль танцю «Болеро» відзначив 15-річчя

Колишній засуджений організував у себе дома наркопритон. Під час обшуку правоохоронці виявили його товаришів “під кайфом”,...

У Вінниці пропонують розвивати електротранспорт. Як саме розповів вінничанин у петиції.  Деталі у матеріалі.  

У суботу, 21 квітня, відбувся Гала-концерт та нагородження учасників Другого Міжнародного  пісенного фестиваль-конкурсу “Золотий...

Вінницькі «полювальники на лисиць» вчергове підтвердили свій високий рівень на чемпіонаті України серед юнаків. Ці змагання...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up