Головним рятувальником країни став Сергій Бочковський родом з Гайсина

Головним рятувальником країни став Сергій Бочковський родом з Гайсина
Кабінет міністрів України, 23 квітня, назначив головним рятувальником країни Сергія Бочковського, який народився у Вінницькій області і працював в Києві.

Це сталося після того, як Кабмін ухвалив рішення вивести Державну службу з надзвичайних ситуацій з підпорядкування Міністерству оборони і підпорядкувати його Міністерству внутрішніх справ.
«Призначити Бочковського Сергія Станіславовича головою Державної служби України з надзвичайних ситуацій», - йдеться в документі Уряду.

Довідка про Сергія Бочковського:
Народився 20 листопада 1966 року в місті Гайсині Вінницької області. Закінчив Львівське пожежно-технічне училище МВС СРСР та Київський інженерно-будівельний інститут . Почав працювати інспектором 4-ої самостійної воєнізованої пожежної частини Ленінського району Києва, пройшов шлях від інспектора до начальника 4-ї самостійної державної пожежної частини Старокиївського району Києва.

Головним рятувальником країни став Сергій Бочковський родом з Гайсина, фото №1 на сайті 20minut.ua

Відео дня

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up