Футбольні фанати влаштували ефектний марш Вінницею (ФОТО, ВІДЕО)

 • Вінницькі футбольні фанати з димом, криками та барабанами сьогодні, 18 березня, пройшли містом
 • Дійство організували у підтримку «Ниви», яка сьогодні грає з командою «Балкани»
Футбольні фанати влаштували ефектний марш Вінницею (ФОТО, ВІДЕО)

— Цей марш ми організували для того, щоб підтримати улюблену команду, — каже один з очільників ультрас Вінниці Дмитро. — У них сьогодні гра, суперник серйозний, але нам дуже потрібно заробити очки у цій грі.

Дуже гучно, привертаючи увагу перехожих, пройшли від пам’ятника Коцюбинському до стадіону «Ниви». Кричали футбольні гасла, запалили димові шашки та били у барабан. У підтримку фанам сигналили водії машин, які проїжджали поруч.

Люди зупинялися, щоб подивитися на видовищне дійство, багато хто знімав на телефони. Від вибухів петард фанатів закладало вуха та спрацьовували сигналізації припаркованих поруч автівок.

Фанатів супроводжувала поліція та машина швидкої допомоги.

Подивіться відео, як відбувався марш ультрасів у Вінниці.

Коментарі (39)

Ви не авторизовані

 • Прокоповна Проня

  Кретины пустоголовые
 • Н.А.Глядач

  Задум непоганий,виконання-паскудне.

  Sashko Stolyarov reply Н.А.Глядач

  Аналогічно, тебе тато і мама задумали нормальним, а вийшло... ну яке вже вийшло - таке й вийшло :D

  Н.А.Глядач reply Sashko Stolyarov

  $тольнику,хто б ухав,а ти-нюхав.

  Anonymous reply Sashko Stolyarov

  Комментатор никудышный

  Матерщинник - будь здоров!

  Познакомтесь ка ребята

  Это Саша Столяров

  ))))

  Н.А.Глядач reply Anonymous

  Тільки він,швидше,$толяров. Бо за $ і маму рідну обпаскудить...

  Sashko Stolyarov reply Н.А.Глядач

  Зазвичай той хто "гомонить" про щось найбільше - той і найбільше "стурбований") Глябздун, розкажи мені, чому ти стурбований так $, що аж мені приписуєш власну стурбованість?)

  Н.А.Глядач reply Sashko Stolyarov

  А хіба ти не за $ свої "коментарі" пишеш? Невже ти такий патріот,що береш "платню" лише у національній валюті?

  Що стосується "хто гомонить про щось",то згадай,скільки ти вже продуднів всім про "клятих мєнтів та поліцаїв". Чи це не ти?

  Sashko Stolyarov reply Н.А.Глядач

  Глябздун, в тебе новий братішка з"явився бачу)) Кізяк обісрався і пропав десь, натомість з"явився якийсь клименко) Два нових моїх братішки ;)

  Anonymous reply Н.А.Глядач

  Глядач, ты ждешь честного ответа? Не будь наивным. Тенденциозность его "комментариев" видна невооруженным глазом. Отрабатывает мальчик, что же тут поделаешь. Кушать то хочется каждый день. Плохо только что отсутствие аргументов он часто пытается компенсировать откровенным хамством и матами.  Дискусию вести не умеет, с оппонентами общается в стиле "сам дурак". Довольно таки заурядный писака с гиперболизированной детской инфантильностью.

  Н.А.Глядач reply Anonymous

  Чесна відповідь від $тольника? "Ха-ха" три рази. Швидше головний рабин Ізраїлю почне святкувати Христове Воскресіння і їсти сальце та ковбаску,ніж це створіння скаже(чи напише) правду. Напевне,саме через таку "чесність" його і "попросили" з колективу "20 хвилин"...

  Sashko Stolyarov reply Anonymous

  2 анонімних чучєла обговорюють те, що мені платять за коменти - може хоч ви заплатіть, або скажіть до кого зайти) ідіоти

  Ваня Лета reply Sashko Stolyarov

  Не знаю как Клименко, а глядач - конченый бот. https://vn.20minut.ua/Podii/sim-misyatsiv-pishohodam-ta-velosipedistam-dovedetsya-ominati-desyatiy-10592652.html

  Н.А.Глядач reply Ваня Лета

  Ваня,fuck off! Please...

  Anonymous reply Sashko Stolyarov

  Кизяк это я так понимаю спектр козак? Да был здесь такой персонаж. Походу тоже проплаченный как и ты хотя 100% дать не могу. В отличии от тебя писал на чистом украинском языке. Поэтому скорее всего западенец а не местный. Давно его не вижу немного повернутый на национальной идее но читать его было интересно. И ваши перепалки тоже помню. Красиво он тебя на ноль умножал ничего не скажешь. ))  Как с щенком баловался. Так что  Столяров обделался ты а не спектр.  Но нужно отдать тебе должное. Обосраться и не подать виду - это надо уметь.  ))

  Н.А.Глядач reply Anonymous

  Спектор не западенець. Це видно з того,що він добре знає місто та його історію.  Причому,не ту історію,що викладена в Інтернеті,а саме живу історію міста,його персоналії, перекази та легенди. Та й при спілкуванні він не вживає типово "западенських" слів,які розповсюджені на теренах Галичини.

  Ваня Лета reply Anonymous

  Это тот, которому на "париж" выйти было западло?  И который безвиз в 2015 обещал? И тот, который придумал какое-то мифическое местечковое название авторынка "сатурн"? Да, он только себя на ноль умножал в каждом треде.

  Sashko Stolyarov reply Ваня Лета

  То є два братішки: один - умножитєль, а інший - попускатєль, люблю їх)) Шкода майданутий кізяк зник десь

  Anonymous reply Sashko Stolyarov

  Ой! А шо это мы комментарии удаляем а? Матов не было, даже заменителей.

  Sashko Stolyarov reply Anonymous

  А це мені братішки з РІА - колишні колеги допомагають ;) Да, паца, життя несправедливе ;)

  Anonymous reply Sashko Stolyarov

  Жизнь несправедлива!? А вот тут ты не прав мальчик. Помогать слабым и немощным - это очень благородно. Поэтому твоим бывшим коллегам как говорится респект и уважуха. Другие бы дали пинка под зад и на следующий день уже забыли бы как тебя звать.  )))

  Sashko Stolyarov reply Anonymous

  Ой ти такий фантазьор. Ти помиляєшся, вони якраз люблять мочити усіляку анонімну інтернет-шваль в коментах ;)

  Anonymous reply Sashko Stolyarov

  И здесь ты лукавишь, малыш. Они больше всего любят бабки. А еще больше любят когда их много. От чего зависит доход? От рекламы, маленький. А стоимость рекламы? Правильно. От посещаемости сайта. Невыгодно "мочить" Сашенька.  ))

  Sashko Stolyarov reply Anonymous

  Котік, там такіє душевниє рєбята працюють, що для них мочканути анонімного піда*аса - то просто так раді хохми в каєф) І ти переоцінюєш свою роль в їх житті пупсьониш ;) З твоєї пасєщаємості, їм 3 копійки заробітку - не льсті сєбє, я працював там і знаю звідки ЗПшечка капає журналіздам, так шо пі*дун-тєорєтік опять промах. Забавні ви, ононімні хомячки)

  Anonymous reply Sashko Stolyarov

  Вот-вот Сашенька. Ключевая фраза тут "когда-то работал". Не справился, выгнали. Теперь вот на подтанцовке, на разогреве так сказать.  ))  Не обидно?  Грязная ведь работенка, низкооплачиваемая. Чувство собственного достоинства уже давно не беспокоит? Ну то такое, мелочи в общем то.   Взрослее становиться нужно. Не каждому дано умение посмотреть на себя со стороны. Тебе в том числе. Иначе увидев всю свою ограниченность и быдляцкий стиль общения тебе стало бы стыдно.  Хотя может имидж этого требует и его нужно поддерживать? А украинский все таки выучи. Стиль Верки Сердючки хорош на сцене и во время хорошей пьянки.  В повседневной жизни ты выглядишь очень жалко и смешно.  ))

  Sashko Stolyarov reply Anonymous

  Ти ведеш діалог як, вибач, жінка. Твоя логіка - асоціативна, а не індуктивна і базується на припущеннях. Сама припустила - сама підтвердила і так далі) Клименчиха, можна я буду називати тебе Клименчиха? - твій семантичний ланцюжок припущень і тверджень - гарно доставляє мені)))

  Anonymous reply Sashko Stolyarov

  Ахахаха! Сашенька, "эксперд" ты наш диванный.  )))  Мои предположения основаны на фактах. А факты - вещь упрямая.  Работал в коллективе "20 минут"? Работал. А выгнали или сам ушел это уже не важно. Выбери вариант который тебе больше нравится - потешь свое воспаленное самолюбие.  Ты можешь сколь угодно харахорится и надувать щеки. Но реальность такова - Столяров на подтанцовке.  )))  А логику, мальчик, мне преподавали когда ты в штанишки писал.  Не надо бросаться умными словами, еще больше клоуном выглядишь. И на правду не обижайся. Какая бы горькая она не была. Кто-то из твоих бывших коллег за это время добился чего то. Стал редактором, главным редактором, просто хорошим журналистом. А у тебя не сложилось. Ну бывает. Актеры второго плана тоже нужны. Без массовки ну никак.  ))

  Sashko Stolyarov reply Anonymous

  Клименчиха, ну прєкраті) Я стільки абсурду від незнайомих жінок, мабуть ніколи не чув, ти перевершила усіх ;)

  Тепер, окрім асоціативної логіки, просякнутої когнітивними упередженнями, ти змінюєш свої ж твердження вибудовуючи новий ланцюг - люба, це так мило і так по-жіночому, люблю свою нову врєдіну, думаю про тебе ;)

  Anonymous reply Sashko Stolyarov

  Малыш, ты  совсем плох. Доктора мальчику, срочно! Мы его теряем!  ))))

  Sashko Stolyarov reply Anonymous

  Ех, скотилася взагалі, Клименчиха, а я ж прив"язався навіть, ти така рідна стала серцю)

  Anonymous reply Sashko Stolyarov

  Саша, ты в неадеквате

  Доктор ждет тебя в палате

  Sashko Stolyarov reply Anonymous

  Схоже попустило Клименчиху) Я ж тобою твоєю ж мовою розмовляю, а ти така погана злишся не мене... "нє нада так", Клименчихо! ='(

  Anonymous reply Sashko Stolyarov

  Мда, сдулся столяров. Я честно говоря думал ты дольше продержишься. Пошел детский лепет на лужайке. Расслабься малыш, я слабаков не обижаю.  ))

  Sashko Stolyarov reply Anonymous

  Знову придумала і тут же сама підтвердила) Клименчихо-клименчихо))

  Anonymous reply Sashko Stolyarov

  Скучаешь за кизяком? Ну еще бы. 

 • Садівник Петро

  Коментар видалено...
 • Садівник Петро

  Слово ультрас не відміняєтся!

  марш ультрасів Вінниці-не правильно

  марш ультрас Вінниці-правильно

  Sashko Stolyarov reply Садівник Петро

  Ти помиляєшся, слово "ультрас" відмінюється. Почитай підручник з правопису, розділ "Відмінювання слів іншомовного походження"
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook