Два місяці роботи велопрокату. Скільки разів брали велосипеди Nextbike в оренду?

Два місяці роботи велопрокату. Скільки разів брали велосипеди Nextbike в оренду?
  • Стартував третій сезон муніципального велопрокату спільно з компанією Nextbike у Вінниці 28 березня. 110 велосипедів розмістили на 25-ти станціях.
  • Перед запуском усі велосипеди перевірили та полагодили, а станції пройшли технічне обслуговування.

За два місяці роботи прокату містяни брали в оренду двоколісні понад 9100 разів. Про це повідомляють у вінницькій мерії.

— Люди постійно беруть велосипеди напрокат, адже розуміють, що це мобільно та екологічно. В переважній більшості їх використовують як громадський транспорт. В середньому вінничани беруть велосипеди на 20-25 хвилин, аби дістатись з дому до роботи і навпаки. Також орендують велобайки для прогулянок — тоді тривалість становить годину і більше, — розповідає в.о. директора департаменту енергетики, транспорту та зв’язку міської ради Андрій Сорокін.

Із переліком усіх станцій NextBike користувачі можуть ознайомитися в мобільному додатку, в якому зазначені всі точки велопрокату по місту.

Відео дня

Найбільш популярними, за словами Андрія Сорокіна, залишаються станції на площі Європейській, на проспекті Космонавтів та поблизу Будинку Офіцерів.

Цінова політика

Ціна не змінилась — залишилась на рівні минулого року. Разова поїздка тривалістю в одну годину обійдеться в 25 гривень. Вартість місячного абонементу 250 гривень, а річний абонемент вартує 1150 гривень.

«Людям, які постійно орендують двоколісні, краще купувати річний абонемент. Крім того, абонементи компанії Nextbike дійсні не тільки у Вінниці, а й у інших містах, де є такі велопрокати. Зокрема в Одесі, Львові та навіть за кордоном», — додав Андрій Сорокін.

Важливо:

  • У разі виявлення будь-якої технічної несправності, одразу повідомляйте оператору на гарячу лінію (0800 211 980) або ж на офіційну сторінку NextBike.
  • А з виявленими дефектами двоколісний транспорт слід залишити на найближчій станції велопрокату.

 

Читайте також:

Погода в Україні 6 червня: грози та дощі почнуть відступати

У цей день вітаємо журналістів. Історія, традиції та прикмети 6 червня

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up