Дев'ятикласниця Марія прибрала власноруч Бригантину. Зібрала 50 мішків сміття

Дев'ятикласниця Марія прибрала власноруч Бригантину. Зібрала 50 мішків сміття
ФОТО - Марія Чикальська

Юна вінничанка самотужки прибрала засмічену Бригантину. На це у дівчини пішло два дні. Загалом вона зібрала 50 мішків сміття.

Такий вчинок, як вважає вінничанка Віта Омельчук, має бути оцінений. Жінка подала петицію у якій просить дати Марії грошову винагороду.

— Чотирнадцятирічна вінничанка Марія Чикальська самотужки за два дні прибрала територію в районі Бригантини, назбиравши близько 50 мішків сміття. Просимо відзначити Марію Подякою з грошовою винагородою «За вагомий внесок у розвиток міста». Адже такий вчинок дівчини нині можна прирівняти до героїчного. Вважаємо, що такі дії є чудовим прикладом для молоді та одним із потужних кроків до світлого екологічного майбутнього Вінниці. Тому такі ініціативи потрібно заохочувати, мотивувати та відзначати, — йдеться у тексті даного звернення.

Станом на сьогодні, 22 липня, петицію підтримало 98 осіб з 350 необхідних.

Долучитися та проголосувати можете і ви. Зробити це можна ТУТ.

Дев'ятикласниця Марія прибрала власноруч Бригантину. Зібрала 50 мішків сміття, фото №1 на сайті 20minut.ua

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (8)
  • Anna Syrota
    Автор статті, у вас є контакти дівчини? Корпорація "БІОСФЕРА", в якій я працюю, хоче винагородити її вчинок.
    Olvol reply Anna Syrota
    От одного слова "корпорация" становится противно.
  • Anatoly Korol
    ЗГОДЕН, ГАРНИЙ  ВЧИНОК
  • Anonymous
    Бесполезная работа - нужно ШТРАФОВАТЬ на выходе с Бригантины, а уборка ничего не даст, завтра придут новые "европейцы" и мусора будет в разы больше.

    А ребёнок просто наивный добрый человечек верящий в хорошее.
    Olvol reply Anonymous
    Уже есть мусор!
  • Олексій
    Підписуємось,  підписуємось, це дійсно хороший вчинок.

keyboard_arrow_up