Чи потрібен додатковий вихідний після свят? Що кажуть вінничани

Чи потрібен додатковий вихідний після свят? Що кажуть вінничани

Вихідний після вихідних. Запитали вінничан, чи потрібно давати додатковий вихідний, якщо святковий день припадає на суботу чи неділю.

Чи потрібен додатковий вихідний після свят? Що кажуть вінничани, фото №1 на сайті 20minut.uaВолодимир (52), безробітний:

Звичайно! Таку практику започаткували ще при Радянському Союзі. І це правильно. Вихідні - це завжди добре. Особливо, коли на травневі свята об’єднують кілька днів. Тоді люди можуть використати їх і спокійно засадити городи.

 

Відео дня

Чи потрібен додатковий вихідний після свят? Що кажуть вінничани, фото №2 на сайті 20minut.uaЛідія (45), тренер:

Ми працюємо у понеділок після Великодня і в інші офіційні вихідні. Вважаю, що не потрібно додаткових вихідних. Дуже важко після тривалого відпочинку включатись в роботу.  У спортсменів вихідні тільки 1 та 7 січня, Великдень.

 

Чи потрібен додатковий вихідний після свят? Що кажуть вінничани, фото №3 на сайті 20minut.uaВіталій (36), юрист:

Додаткові вихідні потрібні. Хоча, це залежить від того, з якого боку подивитися. Для працівника - це добре. А з точки зору роботодавця, багато вихідних - це для бізнесу негативний момент.

 

Чи потрібен додатковий вихідний після свят? Що кажуть вінничани, фото №4 на сайті 20minut.uaЛюдмила (58), лікар:

У нас і так забагато святкових днів, якщо порахувати - більше 20 днів на рік. Це не правильно, за кордоном стільки не відпочивають, а рівень життя вищий. Треба працювати, якщо хочемо будувати країну, що процвітає.

 

Чи потрібен додатковий вихідний після свят? Що кажуть вінничани, фото №5 на сайті 20minut.uaОлексій (18), школяр:

Для мене зараз вихідні дуже доречні. Я одинадцятикласник, активно готуюся до ЗНО. Багато займаюся з репетиторами. Вихідні використовую для додаткових уроків. Хочеться трохи відпочинку, бо маю дуже напружений графік.


 

Чи потрібен додатковий вихідний після свят? Що кажуть вінничани, фото №6 на сайті 20minut.uaПоліна (18), студентка:

Вихідних і так багато. Чим більше свят - тим більше хочеться розслабитися. Мені більше подобається, коли в день по 4 пари. Коли працюєш в одному ритм. А тільки з нього виходиш - вже нічого не хочеться робити.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (3)
  • TE
    otakoi
  • Olvol
    Як би ж то цього робочого часу не вистачало для чогось архіважливого. У нас же, навпаки, безробіття.

    Якщо на підприємстві роботи не вистачає на всіх, то замість робити вигляд, що працюють і палити світло люди вирішать господарські справи. А підприємству, яке не справляється, ніхто не забороняє ДОПЛАТИТИ працівникам, які мають добровільне бажання у цей день попрацювати.

keyboard_arrow_up