Автобус «МАУ» буде зупинятися на Залізничному вокзалі у Вінниці

Автобус «МАУ» буде зупинятися на Залізничному вокзалі у Вінниці
  • З 1 липня «Міжнародні авіалінії України» запустили комбіновані перевезення «автобус+авіа» на заміну закритому рейсу «Вінниця-Бориспіль-Вінниця».
  • А з 18 вересня цей автобус отримає додаткову зупинку у Вінниці: біля Залізничного вокзалу.

Міжнародний аеропорт «Вінниця» опублікував на своєму сайті новий графік руху стикувального автобусного рейсу від «МАУ» — «Бориспіль-Вінниця-Бориспіль»:

«18 вересня змінюється розклад рейсу «Бориспіль-Вінниця-Бориспіль» і додається зупинка на залізничному вокзалі Вінниці за наступним графіком:

Виїзд з аеропорту Борисполя: 20:25

Прибуття на зал. вокзал «Вінниця»: 00:25

Виїзд в аеропорт «Вінниця»: 00:45

Прибуття в аеропорт: 1:05

 

Виїзд з аеропорту «Вінниця»: 2:20

Прибуття на зал. вокзал: 2:40

Виїзд з вокзалу: 3:00

Прибуття до аеропорту Бориспіль: 7:00

Автобус №33 під рейс курсуватиме включно до 18.09.2019», — йдеться на сайті airvinnytsia.com

Нагадаємо, раніше ми порівнювали автобусний рейс від «МАУ» з відомими альтернативами: Skybus, рейкобус та приміська електричка. Про їх плюси та мінуси за посиланням.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Вінниці у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
22:00 Важливе за тиждень. Найцікавіші новини від 21 до 28 вересня, які ви могли пропустити 21:47 Вінничани, які побували у «Світському житті». ТОР-5 випусків проекту Катерини Осадчої play_circle_filled stars 21:03 Астрологи назвали чотири знаки Зодіаку, яким пощастить у жовтні 20:16 «Вони геніальні, направду»: у Вінниці вперше відбувся фестиваль графіті photo_camera Від читача 11:38 Еверест дорожчає і "підмочує" репутацію 20:09 До зими у дитячому садочку «Бджілка» встановлять вікна. На це виділили 800 тисяч 19:34 Яка подія цього тижня вразила вас найбільше? ОПИТУВАННЯ 18:38 Лабораторний центр відновлює платне тестування на Covid-19 за новою, втричі вищою ціною 17:19 Жителька Тульчина систематично торгувала амфетаміном та робила «закладки» 17:05 Днями хлопчик переніс клінічну смерть. Який стан Іванка та Іванни після ДТП під Турбовом? play_circle_filled stars 16:27 З інтернату втекло двоє хлопців 13 та 15 років. Знайшли їх у сусідньому районі 15:25 ТОП-5 вінницьких шкіл, де найкраще склали ЗНО у 2020 році 14:06 Дев'ять годин без світла. Кого на наступному тижні торкнуться планові відключення? 13:14 У Вінниці знайшли мотоцикл, який викрали торік у Німеччині 12:27 За останню добу захворіли 12 медиків. Дані про COVID-19 по Вінниці та районах 11:15 Забирали навіть подушки. Історія Надії Корольової з Гнівані, яка пережила Голодомор у 33 році play_circle_filled photo_camera 10:18 Важливе за вчора. Найцікавіші новини 26 вересня, які ви могли пропустити 09:50 Три смерті та 116 нових хворих на Вінниччині. Яка ситуація з COVID-19 в Україні та світі? play_circle_filled 09:34 Вінницю підтопила злива. На Вишеньці «плавають» машини photo_camera 08:15 Сьогодні Всесвітній день туризму та іменини в Івана. Історія та прикмети 27 вересня play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up