Автобус «МАУ» буде зупинятися на Залізничному вокзалі у Вінниці

Автобус «МАУ» буде зупинятися на Залізничному вокзалі у Вінниці
  • З 1 липня «Міжнародні авіалінії України» запустили комбіновані перевезення «автобус+авіа» на заміну закритому рейсу «Вінниця-Бориспіль-Вінниця».
  • А з 18 вересня цей автобус отримає додаткову зупинку у Вінниці: біля Залізничного вокзалу.

Міжнародний аеропорт «Вінниця» опублікував на своєму сайті новий графік руху стикувального автобусного рейсу від «МАУ» — «Бориспіль-Вінниця-Бориспіль»:

«18 вересня змінюється розклад рейсу «Бориспіль-Вінниця-Бориспіль» і додається зупинка на залізничному вокзалі Вінниці за наступним графіком:

Виїзд з аеропорту Борисполя: 20:25

Прибуття на зал. вокзал «Вінниця»: 00:25

Виїзд в аеропорт «Вінниця»: 00:45

Прибуття в аеропорт: 1:05

 

Виїзд з аеропорту «Вінниця»: 2:20

Прибуття на зал. вокзал: 2:40

Виїзд з вокзалу: 3:00

Прибуття до аеропорту Бориспіль: 7:00

Автобус №33 під рейс курсуватиме включно до 18.09.2019», — йдеться на сайті airvinnytsia.com

Нагадаємо, раніше ми порівнювали автобусний рейс від «МАУ» з відомими альтернативами: Skybus, рейкобус та приміська електричка. Про їх плюси та мінуси за посиланням.

Читайте також:

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Вінниці за сьогодні

16:01 Небезпека для здоров'я: у вінницьких магазинах продають "липове" вершкове масло 15:03 В «Авангарді» стартував Кубок України зі спортивної акробатики 13:59 Потрійна ДТП на Гніванському шосе: водій Touareg не дочекався копів (Відео зіткнення) 13:02 «Монстр зі Сходу»: метеорологи попередили про циклон, який накриє взимку Від читача 15:27 Старт на Вінниччині роботи мобільного додатку My Pol 12:58 Репортаж з призначення Скальського: обіцянки, чвари і «сліпий» Зеленський photo_camera 12:35 П’яний вінничанин на горищі зґвалтував 12-річну доньку. Подробиці жахіття 12:21 Акція «Одна кров»: у Вінниці на станцію переливання крові потрібні донори. 11:32 Мітинг під ОДА: що вимагають та проти кого акція? Фото та відео репортаж play_circle_filled photo_camera 11:00 Зник безвісти 39-річний Юрій. Поліція оприлюднила фото та просить допомоги 10:20 Курс валют НБУ на 19 вересня. За скільки сьогодні продають євро? 09:44 Сьогодні представлять голову Вінницької ОДА. Що відомо про Скальського? play_circle_filled photo_camera 09:42 Триває реєстрація учасниць на фестиваль «Міні Міс та Міні Модель Вінниця 2019» (Новини компаній) 09:09 Як працює електронний квиток у вінницькому транспорті play_circle_filled 08:30 Сьогодні – архангела Михаїла. Що не можна робити та відео з сильною молитвою 08:10 «Нива» приймає чернівецьку «Буковину» 07:34 Прогноз погоди в Вінниці на сьогодні, 19 вересня 2019 року 20:59 ДТП біля Приборівки: не розминулися «ВАЗ 2107» та Renault Meganе. Є постраждалі 19:37 Підозрювані у вбивстві подружжя Тарасових планували втечу. На суді прозвучали докази photo_camera 19:28 Нічне обмеження руху: на Замостянській будуватимуть тепломережу
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Афіша та квитки на Moemisto.ua Афіша:
keyboard_arrow_up