Автобус «МАУ» буде зупинятися на Залізничному вокзалі у Вінниці

Автобус «МАУ» буде зупинятися на Залізничному вокзалі у Вінниці
  • З 1 липня «Міжнародні авіалінії України» запустили комбіновані перевезення «автобус+авіа» на заміну закритому рейсу «Вінниця-Бориспіль-Вінниця».
  • А з 18 вересня цей автобус отримає додаткову зупинку у Вінниці: біля Залізничного вокзалу.

Міжнародний аеропорт «Вінниця» опублікував на своєму сайті новий графік руху стикувального автобусного рейсу від «МАУ» — «Бориспіль-Вінниця-Бориспіль»:

«18 вересня змінюється розклад рейсу «Бориспіль-Вінниця-Бориспіль» і додається зупинка на залізничному вокзалі Вінниці за наступним графіком:

Виїзд з аеропорту Борисполя: 20:25

Прибуття на зал. вокзал «Вінниця»: 00:25

Виїзд в аеропорт «Вінниця»: 00:45

Прибуття в аеропорт: 1:05

 

Виїзд з аеропорту «Вінниця»: 2:20

Прибуття на зал. вокзал: 2:40

Виїзд з вокзалу: 3:00

Прибуття до аеропорту Бориспіль: 7:00

Автобус №33 під рейс курсуватиме включно до 18.09.2019», — йдеться на сайті airvinnytsia.com

Нагадаємо, раніше ми порівнювали автобусний рейс від «МАУ» з відомими альтернативами: Skybus, рейкобус та приміська електричка. Про їх плюси та мінуси за посиланням.

Читайте також:

Новини за темою Читайте також
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Вінниці за сьогодні

09:50 Курс валют НБУ на 13 листопада. За скільки сьогодні продають євро? 09:08 Цей день, 13 листопада: яке сьогодні свято, прикмети та забобони 21:01 «Ностальгуємо і смакуємо»: вінничан запрошують на гастротур по ресторанам центру 19:01 У санаторію в Хмільнику отруїли бездомних собак. Кого підозрюють? Від читача 22:19 ЯК ВІННИЧАНАМ НАМАГАЮТЬСЯ «ВТЮХАТИ» НОВІ ІДЕЇ «РУСЬКОГО МІРА». 18:22 Поліцейський Пивовар, звинувачений в смерті підприємця Комарніцького, поновлюється на службі stars 17:47 Відверта, вільна і проста: про Вінницю зняли блог на 360 play_circle_filled stars 17:00 Поліція оголосила в розшук вінничанина Володимира Смикала. Кажуть за рекет 16:28 В завершальному домашньому матчі року «Нива» приймає «Діназ» 16:07 У Вінниці встановили рекорд у шахах: із найбільшої кількості учасників в чемпіонатах України 16:03 Вінничанин Даіаурі Важа привіз з Кубка Європи з сумо золото та бронзу 15:01 «Купа циклонів та фронтів шастають Європою»: синоптик розповіла про погоду в Україні 14:41 Яка у Вінниці середня зарплата і за яку роботу готові платити більше. Статистика 14:28 «Юля! Ти мене упізнаєш?» Несподівана зустріч вінничан на «нулі» stars 14:04 Як, взявши кредит, не потрапити в боргову яму і не стати жертвою колекторів? 13:10 Винахідник із Вінниччини збудував гвинтокрил своїми руками (ВІДЕО) 13:06 16 листопада у Вінниці відбудеться семінар «Сучасна освіта та професія майбутнього в Канаді» (Новини компаній) 12:32 Віталій Гуменюк: «Завойоване серце нашого Гостя - найкраща подяка за роботу» (Новини компаній) 12:22 Помер вінничанин Роман Савков, якого звільнили з полону бойовиків «ДНР» 12:16 Аграрії страйкують проти «розпродажу землі». Чим можна замінити мораторій, що діє вже 17 років? photo_camera stars
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Афіша та квитки на Moemisto.ua Афіша:
keyboard_arrow_up