Автобус «МАУ» буде зупинятися на Залізничному вокзалі у Вінниці

Автобус «МАУ» буде зупинятися на Залізничному вокзалі у Вінниці
  • З 1 липня «Міжнародні авіалінії України» запустили комбіновані перевезення «автобус+авіа» на заміну закритому рейсу «Вінниця-Бориспіль-Вінниця».
  • А з 18 вересня цей автобус отримає додаткову зупинку у Вінниці: біля Залізничного вокзалу.

Міжнародний аеропорт «Вінниця» опублікував на своєму сайті новий графік руху стикувального автобусного рейсу від «МАУ» — «Бориспіль-Вінниця-Бориспіль»:

«18 вересня змінюється розклад рейсу «Бориспіль-Вінниця-Бориспіль» і додається зупинка на залізничному вокзалі Вінниці за наступним графіком:

Виїзд з аеропорту Борисполя: 20:25

Прибуття на зал. вокзал «Вінниця»: 00:25

Виїзд в аеропорт «Вінниця»: 00:45

Прибуття в аеропорт: 1:05

 

Виїзд з аеропорту «Вінниця»: 2:20

Прибуття на зал. вокзал: 2:40

Виїзд з вокзалу: 3:00

Прибуття до аеропорту Бориспіль: 7:00

Автобус №33 під рейс курсуватиме включно до 18.09.2019», — йдеться на сайті airvinnytsia.com

Нагадаємо, раніше ми порівнювали автобусний рейс від «МАУ» з відомими альтернативами: Skybus, рейкобус та приміська електричка. Про їх плюси та мінуси за посиланням.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Вінниці у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
13:13 Облаштувати капітальну кільцеву розв’язку на Коріатовичів чи залишити, як було? Опитування вінничан 13:00 У Вінницькій області коронавірусом хворіє 280 людей. Скільки одужало? 12:50 Дороги, агрохаб, відеокамери. На що дали гроші вінницькі депутати? 12:20 Від станції до безповітового міста: що відомо про Жмеринку кінця ХІХ—початку ХХ століття? photo_camera stars Від читача 07:55 Легкий заробіток, але суворе покарання! 12:05 Смертельна аварія в Райгороді: вночі водій на фурі збив 26-річного хлопця photo_camera 11:20 Через спеку на Вінниччині обмежили рух вантажівок. Перелік доріг 10:54 Спочатку — земля, потім будівництво. План підготовки до будівництва мосту на Тяжилів 10:35 Реконструкція аеропорту Вінниця та інше важливе за 24 червня на 20minut.ua 10:00 Туреччина і Єгипет відпочивають: скільки коштує позасмагати в Затоці цього літа stars 09:35 В Україну повертаються дощі, але сьогодні Вінниччину омине. Прогноз погоди 09:10 Дані про COVID: в Україні виявили 876 випадків. Скільки на Вінниччині? 08:45 У цей день вітайте Степана. Історія, заборони і прикмети 25 червня 21:30 На море за кордон із дітьми: куди поїхати і які умови в'їзду stars 21:00 Вінничан запрошують реєструватись для участі у заході «Супер тато» 19:30 Продали земельну ділянку: коли припиняти платити податок 19:30 Дадуть на мільйон більше грошей для початківців бізнесу. Ще є час подати заявку 18:44 «Коли приїхали екологи з Вінниці, місцеві заспівали по-іншому». Як прибирають розлиту хімію у селі Клебань stars 18:15 Рекордний «Щедрик»: що варто знати про майбутній рекорд України й композитора Миколу Леонтовича play_circle_filled photo_camera stars 18:10 Не поділили спадщину. Двоє чоловік на поминках матері вбили брата
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up