Успіх та натхнення поєднуються у КІБіТ (Новини компаній)

19 квітня у Київському інституті бізнесу і технологій (КІБіТ) відбувся “День відкритих дверей”. Зустріч з майбутніми студентами пройшла у досить незвичному форматі.

Успіх та натхнення поєднуються у КІБіТ (Новини компаній)

Це була феєрична зустріч з бізнес-коучем – Ольгою Ігнатенко, яка приїхала з Києва. Присутні абітурієнти стали учасниками інтерактиву “Психологія успіху старшокласника”. Живий простір з живим діалогом. Гра зі своїми переможцями і призами. “Що таке успішна людина?” - питання, з якого почалась зустріч. Активні хлопці та дівчата (поки ще школярі) з перших хвилин “включились” в дебати, змушуючи всю аудиторію підтримати дискусію. Безперервно звучали жарти та сміх. Але відповіді були досить серйозними:
- Це людина, яка прийшла до своєї цілі.
- Це людина, яка знайшла себе, і розуміє чого хоче.
- Це людина, яка володіє та використовує свої таланти.

Крім того старшокласники розмірковували про шляхи досягнення цілей, про складові успіху, про вміння долати конфліктні ситуації, про свої плани стати успішними.

- Ти можеш бути класним менеджером, економістом або ІТ-шником. Якщо ти впевнений в собі, вмієш досконало щось робити, розвивай в собі цю компетенцію, та нарощуй комунікативні навички і станеш успішним, затребуваним на нашому та глобальному ринку праці, - розповідає Ольга Ігнатенко.

КІБіТ поступово відходить від типу навчання «Викладач – студент», – каже директор вінницького кампусу Андрій Якимчук, - наше завдання повернути навчання до студента, формуючи компетенції і знання, які оцінить бізнес хорошою зар.платнею. Особливу увагу ми приділяємо розвитку soft skills (м’яких навиків), а саме, вміння вести переговори, виходити з конфлікту, проявляти лідерські навики, презентувати продукт та самого себе.

Київський інститут бізнесу та технологій (КІБіТ) існує з 1961 року. На його базі відкрито ще три філії в Вінниці, Житомирі та Умані. КІБіТ - це інститут, коледж і школа бізнесу в яких академічні заняття доповнені новітніми моделями формування технологічних і бізнес компетенцій.


В КІБіТ студентів чекають п’ять освітніх програм, кожна з яких готує спеціалістів, готових до ризиків, здатних творчо та незалежно діяти і критично мислити.
Підприємництво
Менеджменту і адміністрування
Менеджмент ІТ проектів
Фінанси, банківська справа і страхування
Психологія бізнесу

18:36 Передвиборні обіцянки? Гройсман анонсував автоматичне підвищення пенсій 17:28 Тендітна жінка в обладунках рицаря: дві перемоги вінничанки у Римі 17:01 Дев'ять годин без світла. Де у вівторок застосують планові відключення? 16:20 Петиція: з Тяжилова просять маршрутку на Електромережу та Вишеньку 16:19 Удвох на Мальдівах! Продюсер «ТІК» Олег Збаращук і зірка «Дизель Шоу» Яна Глущенко влаштували собі другий «медовий тиждень» photo_camera 15:41 Негода на Вінниччині: повалені дерева тричі перекривали дороги 14:59 Погоня за водієм «Fiat Doblo» на Поділлі: в авто знайшли наркотики photo_camera 14:16 Смертельна ДТП біля Стадниці: «лоб у лоб» зіткнулися легковик та вантажівка photo_camera 14:08 «Цікава дощова картинка вимальовується». Яку погоду прогнозують завтра? 13:54 Свалка в спальном районе: кто поможет винничанам жить в чистоте? 13:26 Історія «Великої родини-240»: при ОСББ стало тільки гірше photo_camera 13:00 Перший в Україні формат розвитку електронного навчання організували вінничани 12:52 Кримінальна ніч Європи: двоє хуліганів напали на юнака біля нічного клубу

Вінничанин просить марштрут «Тяжилів - Електромережа». Ще й непогано було б на Вишеньку. Звернення підтримують дуже мляво.

Пригадайте інцидент з водієм білого «Renault», якого патрульні поклали обличчям в асфальт. З чотирьох постанов водію...

У вівторок, 22 травня 2018 року, практично всю Європу поливатиме дощами. А якою буде погода в Україні, читайте далі.

Жители дома по адресу Хмельницкое шоссе, 21 уже несколько лет борются за чистоту своего двора. Глава ОСББ Елена Кипоренко...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up