Техогляд, заміна колеса та водіння: як у техколеджі пройшов конкурс «Кращий за професією»

Техогляд, заміна колеса та водіння: як у техколеджі пройшов конкурс «Кращий за професією»
  • У Вінницькому технічному фаховому коледжі відбувся щорічний конкурс «Кращий за професією» з транспортних дисциплін, присвячений професійному святу — Дню автомобіліста!  
  • Хто брав участь і що там відбувалося? Розповідаємо.

Третьокурсники та четвертокурсники Вінницького технічного фахового коледжу взяли участь у щорічному конкурсі «Кращий за професією». Тут визначали кращих електромеханіків.

Усього було чотири команди, в кожній — по чотири студенти. Шляхом жеребкування визначили послідовність команд у практичних конкурсах.

Відео дня
v class="video-block">

Основні задання з професії

Для учасників підготували три завдання.

Щоденний техогляд автівки перед виїздом: два учасники з кожної команди мали перевірити паливну систему, колеса, рульове керування, гальма, системи освітлення, сигналізації та додаткове обладнання.

Заміна пошкодженого колеса: тут перевіряли пам'ять студентів, а також послідовність і правильність виконання дій.

Водіння: один з учасників повинен був проїхати автомобілем в обмеженому просторі. На імпровізованому автодромі студенти виконували «змійку» та «рух заднім ходом в умовний гараж».

 

Завдання оцінювалися за швидкістю виконання, чітким дотриманням технологічної карти, правил охорони праці та якістю роботи.

Навіть журі брало участь у конкурсі

Голова циклової комісії Жанна Ткач розповіла, що конкурс започаткували досить давно.

— Голова експертної ради є нашим випускником, і він сам колись брав участь у цьому конкурсі. Як мені розповідав, то заміняв колесо,  — говорить викладачка. — Метою конкурсу є максимально наблизити студентів до виконання реальної роботи, з якою вони стикатимуться у своїй професійній діяльності, щоб вони могли отримати практичний досвід.

Дворазові переможці

Переможцями стали студенти групи 4ЕА1. Юнаки з четвертого курсу. Вони розповіли журналістці «20 хвилин», що минулого року також брали участь і теж здобули перше місце. Результатами цього року не менш задоволені.

— На початку просили нашого бригадира витягнути під час жеребкування не перший номер, але так сталося, що саме його він і витягнув. Спершу трохи хвилювалися, але потім адаптувалися, — розповідають переможці. — Це наш другий раз у цих змаганнях, і цього разу ми також виступили добре, виклалися на максимум, і загалом нам усе сподобалося. Було круто. Крім того, суперники теж були сильні й достойні.

Класний керівник групи Юрій Костюк не стримував гордості за своїх студентів. Він відзначив чудовий результат хлопців і додав, що пишається ними.

— Я хочу подякувати своїм хлопцям. Хоча вони тренувалися мало, протягом цих трьох днів підготовки вони працювали завзято, — додав викладач.


Читайте також:

«Відкриваємо збір на ліки для студентів ВНМУ!» Дізналися, чому страйкували студенти медичного

Зібрали півмільйона гривень. У ліцеї №27 відбувся благодійний фестиваль на підтримку ЗСУ

Карта світу російською мовою у щоденниках учнів ліцею в Агрономічному: як це сталося?

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Толян Альфіст
    Можна було б і вже поміняти ті старі корчі. Вже 20 років на них тренуються. Чи бідна колонія? ( ВТК- Вінницька Трудова Колонія)

keyboard_arrow_up